POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ktoś wyrzucił psa z samochodu. Poszukiwany nowy właściciel

- Dziś w okolicy Środy Śląskiej ktoś wyrzucił tego psiaka z samochodu. 
Kochający dom pilnie poszukiwany! Gdy z młodego i pełnego radości pieska, zmienił się w staruszka potrzebującego opieki i leczenia właściciele pozbyli się go jak zbędną rzecz - informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

Pies wymaga opieki, jest niewidomy, ma raka jądra. - Czekamy na ludzi o dobrych sercach, którym nie będzie obojętny los tego uroczego staruszka. Na znalezienie domu mamy czas do jutra! - dodają. Więcej informacji można uzyskać w Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej przy ul. Targowej 3, tel: 71 317 35 37

2018-03-08 17:18:53

Porzucony piesek

Porzucony piesek fot.: UM Środa Śląska

Zdjęcie:
1 z 3

Następne
 • Porzucony piesek
 • Porzucony piesek
 • Porzucony piesek

foto_private_policy

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ktoś wyrzucił psa z samochodu. Poszukiwany nowy właściciel

  2018-03-08 23:50:28

  gość: ~zaniepokojony

  ostatnio dodany post

  Coś tu nie gra pare dni temu ten piesek był ogłoszony przez urząd miejski w Środzie Śląskiej że błąkał się w Brodnie i że poszukiwany własciciel lub nowy opiekun.Dzwonilismy do urzędu miejskiego spytac o pieska i poinformowano nas że piesek ma dobry dom w Brodnie a dzisiaj to ogłoszenie że ktoś wyrzucił z samochodu tego samego psa czegoś tu nierozumiem to jest starszy zchorowany piesek ludzie miejcie litość czy to nowy juz własciciel go wyrzucił czy on jednak nie trafił do nowego własciciela czyzby urzad miejski kłamał?

REKLAMA


REKLAMA