POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Kolejny wieżowiec dołączy do Millenium Towers

sxc.hu fot.: sxc.hu

Do kompleksu biurowego Centrum Biznesu Millenium Towers dołączy jesienią kolejny, trzeci już budynek. Na całość inwestycji będą składać się 4 wieżowce oraz parking. Nowa wieża ma zostać ukończona jesienią 2013 roku.

Budowana właśnie Millenium Tower IV jest trzecim z kolei budynkiem, który wchodzi w skład Centrum Biznesu. Będzie oferować niemal 8 tysięcy mkw. powierzchni biurowych. Na każdym z pięter zostanie oddanych do użytku najemców po 600 mkw. Budynek Millenium Tower IV ma zostać ukończony jesienią 2013 roku.

Przy ulicy Strzegomskiej są i funkcjonują dwa z pięciu obiektów kompleksu biurowego. Millenium Tower I została oddana do użytku w 2001 roku, a Millenium Tower II – w 2009 roku. Inwestorem jest Descont Developer. Oprócz budowanej wieży oznaczonej numerem cztery, w skład Centrum Biznesu ma wejść jeszcze jeden wieżowiec, o powierzchni użytkowej blisko 12 tysięcy mkw. oraz wielokondygnacyjny garaż.

Zdaniem dewelopera oddana lokalizacja wybrana pod tę inwestycję będzie coraz bardziej zyskiwać na znaczeniu.

Nowoczesny kompleks budynków biurowych usytuowanych w zachodniej części Wrocławia - obecnie jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji dla tego typu obiektów – można przeczytać na stronie internetowej firmy Descont.

Ma o tym stanowić bliskość Portu Lotniczego oraz modernizacja linii komunikacyjnej w tym miejscu oraz łatwy dojazd do wielu istotnych części miasta.

Obecnie w gronie najemców powierzchni biurowych w kompleksie Centrum Biznesu Millenium Towers znajdują się m.in. VB Leasing, Capgemini i Santander.

Agnieszka Łozińska/Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA