POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Codziennie wygrywaj darmowe zakupy

mat.prasowe fot.: mat.prasowe

Przez ponad trzy tygodnie każdy będzie mógł wygrać darmowe zakupy w Parku Handlowym Auchan Bielany. Już jutro (17 listopada) rusza wyjątkowa loteria „Nagrody z automatu”, w której do zdobycia będzie ponad 320 tys. zł w bonach zakupowych w całej Polsce. Do wygrania będą bony o wartości nawet do 2 tys. zł.

W sobotę 17 listopada w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpoczyna się loteria "Nagrody z automatu". Każdy, kto do 9 grudnia dokona zakupów na kwotę minimum 50 zł w hipermarkecie i 50 zł w butikach galerii handlowej lub o wartości minimum 100 zł tylko na terenie galerii, będzie mógł sprawdzić swoje szczęście w specjalnym automacie do losowania. Na tych, którym los nie dopisze, czeka słodka niespodzianka.

Po dokonaniu zakupów w Parku Handlowym Auchan Bielany należy udać się do Punktu Obsługi Loterii. Tam dla klientów będą przygotowane specjalne kupony z kodem kreskowym. Po odebraniu kuponu od hostessy należy go zbliżyć do czytnika w automacie losującym. O wygranej Uczestnik loterii dowiaduje się od razu, a na szczęśliwców czekają bony na zakupy o wartości  od 20 do nawet 2000 złotych oraz słodkie niespodzianki.

Automat do losowania nagród będzie dostępny dla klientów Parku Handlowego Auchan Bielany od 17 listopada do 9 grudnia 2012 roku, w dni powszednie od godziny 14.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od godziny 10.00 do 20.00.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii oraz na stronie www.auchanbielany.pl. Loteria organizowana jest pod nadzorem Izby Celnej w Warszawie, a jej organizatorem jest Agencja Reklamowa RedComm.

mat.prasowe

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Codziennie wygrywaj darmowe zakupy

    2018-12-19 13:13:25

    gość: ~Tomasz96

    ostatnio dodany post

    Mam wrazenie, że jednak coraz mniej osób kupuje teraz w galeriach handlowych. Cały handel przenosi się do sieci, co nie jest niczym dziwnym. Skoro teraz nawet express miejski transport pralki gdańsk można zorganizować w ciągu kilku minut, to po co tracić całe godziny na chodzenie po sklepach?

REKLAMA