POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Będzie nowa placówka poczty w gminie Środa Śląska?

Zdjęcie ilustracyjne fot.: Poczta Polska

Nasi czytelnicy zwrócili się do nas z prośbą, abyśmy potwierdzili informację, czy w Rakoszycach lub Kulinie powstanie nowy oddział Poczty Polskiej.

W Środzie Śląskiej funkcjonują dwa oddziały poczty: na ulicy Kolejowej 25 oraz na Legnickiej 29 obok dworca PKS. Okazuje się jednak, że nie zaspokajają one potrzeb mieszkańców miasta i gminy.

W związku z licznymi głosami o utworzenie dodatkowej placówki Poczta Polska przygotowuje się do otwarcia jeszcze jednego punktu. - W gminie miejsko-wiejskiej Środa Śląska planujemy otworzyć dodatkową placówkę w formie agencji pocztowej. W związku z tym poszukujemy kandydatów do współpracy. Informujemy o tym na tablicy ogłoszeń w naszej placówce w Środzie Śląskiej oraz za pomocą ulotek dostarczonych do właścicieli podmiotów gospodarczych na terenie gminy - informują pracownicy biura prasowego firmy.

W sierpniu Poczta Polska planuje bezpośrednie wizyty i rozmowy o możliwości współpracy w punktach handlowo-usługowych zlokalizowanych w Rakoszycach oraz w Kulinie. 

anbo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Będzie nowa placówka poczty w gminie Środa Śląska?

  2016-08-02 11:01:49

  anbo

  Nasi czytelnicy zwrócili się do nas z prośbą, abyśmy potwierdzili informację, czy w Rakoszycach lub Kulinie powstanie nowy oddział Poczty Polskiej.

 • 2016-08-02 12:12:59

  gość: ~Baca

  W Rakoszycach lub Cesarzowicach to są trasy przelotowe a nie W Kulinie na tym zadupiu.

 • 2016-08-02 12:47:30

  gość: ~rakoszyce

  Niech będzie w Rako!

 • 2018-02-12 08:34:33

  gość: ~Tymoteusz1

  ostatnio dodany post

  Przy czym teraz już coraz mniej osób korzysta z usług poczty do przesyłania paczek. Teraz wszystkie ładunki wysyła się za pośrednictwem firm kurierskich, a najlepiej robić to przez https://furgonetka.pl/, bo to gwarantuje Wam spore oszczędności. Powinniście przekonać się o tym samemu i zobaczyć, jakie korzyści płyną z tego rozwiązania dla Waszego portfela.

REKLAMA