POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Podziękowania dla burmistrza Środy Śląskiej i przewodniczącego rady

Podziękowania fot.: http://zapiskivendy.blogspot.com/

Panu Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Kazimierzowi Grabowieckiemu serdecznie dziękujemy.

Panu Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Kazimierzowi Grabowieckiemu serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w skutecznych rozmowach z inwestorem o przesunięciu budowy linii elektroenergetycznej 400kV Czarna-Pasikurowice składają mieszkańcy wsi Słup.

ogłoszenie płatne

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Podziękowania dla burmistrza Środy Śląskiej i przewodniczącego rady

  2017-02-07 19:17:09

  ogłoszenie płatne

  Panu Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Kazimierzowi Grabowieckiemu serdecznie dziękujemy.

 • 2017-02-08 14:40:44

  gość: ~Becia

  Tam gdzie radny Jurek nie ma interesow pomagaja mieszkancom, ale tam gdzie ma nie ma szans.

 • 2017-02-09 13:50:26

  gość: ~kaska

  PAN RADNY Jurek Fink to gość do robienia interesów ale tylko tam gdzie ma swój interes .A ma co robić jako radny bo jego wyborcy z Komornik ,Juszczyna ,Świętego,Przedmościa są skazani na mieszkanie w pobliżu STREFY EKONOMICZNEJ a fabryki tu zlokalizowane nie są aż tak przyjazne dla środowiska jak by należało tego oczekiwać .Ale co to kogo obchodzi ,że fabryki w piątek czy sobotę dają nieraz takie ilości swoich wątpliwej jakości wyziewów /smierdzącego dymu /że nie ma czym oddychać .A teraz jeszcze w planie budowa dwóch fabryk ,jedna i druga o wątpliwych walorach ekologicznych .

 • 2017-02-09 14:41:10

  gość: ~Nie z ukladu

  Kilka lat temu mieszkancy prosili burmistrza i rade by odsunac im od domow projektowana linie energetyczna lub na tym odcinku wkopac do ziemii (jak w Sobotce) ale oni nie zgodzili sie bo by ten radny biznesmen nie lub mniej zarobil. A on udawal ze nie wie o co chodzi.

 • 2017-02-09 15:27:17

  gość: ~do nie z układu

  Sprawdził stan konta i już wiedział .Robi ludzi ze swojej wsi w bambuko jak tylko chce,a wybrali go na radnego żeby mieli swojego przedstawiciela w Radzie Gminy .

 • 2017-02-09 19:13:44

  gość: ~Swiete od swiata odciete

  A od nas nagana.Patrzycie tylko zeby ten wasz mial dobrze.A dla mieszkancow co?
  Dziurawa droga przez srodek wsi?Polowa latarni nie swieci od dwoch lat.Bloto na przejsciu dla pieszych itd.Przyjezdzie popatrzcie.Nie na impreze za zamknietymi drzwiami tylko do Mieszkancow.

 • 2017-02-09 22:44:41

  gość: ~zniesmaczony rządami

  Za co te podziękowania? Za wyższy poziom rozwoju ?? dobre hehe

 • 2017-02-10 09:26:40

  gość: ~cieszę się

  Miło, że mieszkańcy wsi Słup są zadowoleni. Ale te publiczne podziękowania, że radny i burmistrz raczył coś zrobić, to trochę zabawne. Może jeszcze ująć ich pod kolana i ucałować ręce. Ludzie Oni zarabiają na reprezentowaniu Was spore pieniądze. Jesteście Ich pracodaWCAMI. oD PRACOWNIKÓW WYMAGA SIĘ PRACY. pODZIĘKOWANIA TEŻ POTRZEBNE,aLE TO TUTAJ TO OSTENTACJA

 • 2017-02-10 11:13:35

  gość: ~Jarzabkowa

  ostatnio dodany post

  Trzeba zamontowac w urzedzie specjalny dyktafon do ktorego mieszkancy mogli by zaspiewac piosenke i powiedziec podziekowania na czesc burmistrza i rady gminy.

REKLAMA