POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Piotr Kurek – trójboista siłowy z Kątów Wrocławskich szuka sponsorów

Piotr Kurek podczas zawodów w Białej Podlaskiej fot.: Krzysztof Jan Wolszczak

Trójbój siłowy to wymagający sport, a chcąc pokonywać kolejne bariery potrzebne jest wsparcie. Piotr poszukuje sponsorów, którzy umożliwią dalszy rozwój jego kariery.

Z Piotrem Kurkiem rozmawialiśmy w lipcu, w ramach naszego cyklu „Sportowcy bliżej nas”. W wywiadzie przybliżył nam, na czym polega trójbój siłowy i jak zaczęła się jego przygoda z tym sportem. Podczas niedawnych mistrzostw sportów nieolimpijskich The World Games Wrocław mogliśmy ekscytować się sukcesami naszych rodaków w tej dyscyplinie.

Warto zaznaczyć, że mimo młodego wieku Piotr ma już na swoim koncie kilka znaczących sukcesów - 2-krotnie zdobyłem Puchar Polski Juniorów w trójboju siłowym. 4-krotnie stawałem na podium Mistrzostw Polski Juniorów. 3-krotnie należałem do kadry Polski, a największym sukcesem jest tegoroczny tytuł Mistrza Europy w przysiadzie – mówi zawodnik. Wspomniane zawody odbyły się 28 czerwca. Podczas nich Piotr Kurek z wynikiem 320kg pobił rekord Europy w przysiadzie w kategorii wagowej do 100kg.

Teraz zawodnik przygotowywał się do mistrzostw świata w czeskim Trutnov, jednak kontuzja uniemożliwi mu występ na tej imprezie. Dlatego Kurek skupia się już na przyszłorocznych mistrzostwach. Koszty, które sportowiec ponosi w trakcie przygotowań do zawodów to karnety na siłownie, odnowę biologiczną, wizyty u fizjoterapeuty czy dietetyka, zakupy suplementów i odzieży sportowej, a także wyjazdy na zawody i opłaty licencji zawodniczej. Ogólny koszt profesjonalnego przygotowania na cały sezon oscyluje w granicach 8 tysięcy złotych.

Piotr, jako czynny zawodnik trójboju siłowego może zaoferować m.in.:

 • Umieszczenie logotypu ma strojach startowych czy treningowych,
 • Prawo do wykorzystania wizerunku w celach marketingowych oraz kampaniach reklamowych,
 • Reklamowanie danego sponsora podczas zawodów polskich oraz międzynarodowych,
 • Wspominanie o sponsorze podczas relacji z zawodów, wywiadów, występów w telewizji, radiu oraz informacjach na Facebook-u.

 

Piotr jest także otwarty na inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez potencjalnych sponsorów. Wszelkiego rodzaju wsparcie, zarówno finansowe, jak i rzeczowe (jak np. możliwość skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych czy odnowy biologicznej) może okazać się bardzo pomocne młodemu sportowcowi.

Więcej informacji pod adresem mailowym: piotr.kurek@o2.pl oraz numerem telefonu: 785 689 448

ph

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Piotr Kurek – trójboista siłowy z Kątów Wrocławskich szuka sponsorów

  2018-12-20 10:05:16

  gość: ~profesor Ponikowski

  ostatnio dodany post

  tylko męski sport to sport!!- Zawisza Czarny,śp.Pytlasinski

REKLAMA