POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Średzcy szczypiorniści bez szans w starciu ze Śląskiem

KS Środa Śląska - WKS Wrocław 14:44 fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Piłkarze ręczni KS Środa Śląska doznali trzeciej ligowej porażki. Zespół Czesława Dziatkiewicza uległ na własnej hali ekipie WKS Śląsk Wrocław 14:44.

W trzeciej kolejce III ligi mężczyzn w hali przy ulicy Górnej zawitał młody zespół WKS Śląsk Wrocław. Do tego meczu średzki zespół przystąpił zaledwie w 9-osobowej obsadzie. Od początku spotkania goście budowali swoją przewagę, by na przerwę schodzić przy wyniku 8:22. Jedynym plusem, który można postawić przy zespole gospodarzy to 6 bramek rzuconych w pierwszej części przez Arkadiusza Janusza.

Na drugą część meczu średzianie wyszli jakby bez wiary. Do tego doszło zmęczenie zbyt małą liczbą zmian, którą do dyspozycji miał trener Dziatkiewicz. Tylko 6 rzuconych bramek przez KS przy 22 trafieniach gości, tak prezentuje się najważniejsza statystyka drugiej połowy. Po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik 14:44, a klub ze Środy Śląskiej notuje trzecią porażkę w lidze.

Średzki zespół zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Kolejna okazja na przełamanie za dwa tygodnie, a rywalem będzie drugi zespół Moto-Jelcza Oława, który również czeka na pierwszą wygraną.

KS Środa Śląska - WKS Śląsk Wrocław 14:44 (8:22)

KS: Janusz (6), Górniak (4), Bałchanowski (1), Demczuk (1), Komarnicki (1), Prusek (1), Cieślak, Domański, Jakubczyk.

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA