POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Mury kąckiego „Delfinka” pną się w górę [Raport, Foto]

Budowa krytej pływalni w Kątach Wrocławskich fot.: Angelika Harom - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Trwa budowa krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich. Sprawdzamy, na jakim etapie są prace budowlane.

Przypomnijmy, przy budynku Szkoły Podstawowej nr 1 powstaje obiekt z krytym basenem wraz z częścią dydaktyczno-biurową i łącznikiem. - Zadanie ma zostać zakończone do czerwca 2018 roku. Obejmuje ono budowę części basenowej, w skład której wchodzi niecka pływacka, saunarium, jacuzzi, pomieszczenie ratowników i magazynowe oraz części dydaktycznej składającej się z sali komputerowej, sali językowej, dwóch świetlic, pomieszczenia do wydawania posiłków, pokoju dyrektora z sekretariatem – przypomina Edyta Kmiecik z Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich.

Odwiedzamy teren budowy, by dowiedzieć się, jak postępują prace budowlane. - Trwają prace związane z wykonaniem łącznika, tj. wykonywane są roboty murarskie w zakresie I piętra oraz klatka schodowa na łączniku. Trwają także prace murarskie w zakresie zaplecza szatniowo-technicznego basenu – informuje Edyta Kmiecik.

pharom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Mury kąckiego „Delfinka” pną się w górę [Raport, Foto]

  2018-02-02 14:26:05

  gość: ~P12

  W ramach programu "Delfinek" nie będzie basenu a jedynie niecka pływacka z dodatkowymi pomieszczeniami typu świetlica, stołówka i gabinet dyrektora. Czy oto chodziło w tym programie?

 • 2018-02-07 16:41:30

  gość: ~Kąty

  ostatnio dodany post

  Po co budowane jest saunarium i jacuzzi? Czyżby miały z nich korzystać dzieci? W komercyjne wykorzystanie tych atrakcji nie wierzę. Chętnie porównał bym koszt ich budowy i dochód jaki przyniosą.

REKLAMA