POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Firma WAGO, starostwo powiatowe i PZSP nr 2 będą współpracować. Podpisano list intencyjny

Podpisanie umowy fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

2 lutego w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej odbyło się spotkanie, podczas którego został podpisany list intencyjny. 

W spotkaniu uczestniczyli starostowie, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Jolanta Bilińska, kierownik szkolenia praktycznego Mariusz Kargol, kierownik oświaty Zuzanna Jaskóła, dyrektor ds. personalnych z firmy Wago Elwag Sylwia Leonhard i Piotr Czajkowski specjalista ds. rekrutacji i wizerunku pracodawcy.

Strony zadeklarowały wolę współpracy w zakresie czynności zmierzających do wspólnej organizacji zajęć praktycznego kształcenia zawodowego. Celem współpracy jest poszerzenie kontaktów pomiędzy PZSP nr 2 w Środzie Śląskiej a firmą Wago Elwag. Jak czytamy w liście, współpraca będzie polegać m.in. na wspólnej organizacji i realizacji zajęć praktycznego kształcenia zawodowego dla uczniów na kierunku mechatronik. - Życzę państwu, abyście byli zadowoleni z naszej szkoły, a myślę, że będziecie. PZSP nr 2 jest placówką, która kształci na wysokim poziomie - mówił w trakcie spotkania starosta Sebastian Burdzy. - Cieszymy się z podjętej współpracy i mamy nadzieję, że będzie owocna - dodała dyrektor Sylwia Leonhard.

Przypomnijmy, że firma Wago Elwag zainwestowała w gminie Miękinia w 2016 roku. We Wróblowicach zostały wybudowane hale magazynowo - produkcyjne i budynek socjalny. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją materiałów dla branży elektrycznej. W nowym oddziale pracę może znaleźć blisko 200 osób.

anbo

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Firma WAGO, starostwo powiatowe i PZSP nr 2 będą współpracować. Podpisano list intencyjny

  2018-02-05 18:27:49

  gość: ~Wiola

  Bez przesady...znowu Kargol...ze niby człowiek orkiestra...hehe

 • 2018-02-05 20:06:25

  gość: ~Olka

  @~Wiola
  Ale boli ze chłopak cos robi a Tylko potrafisz anonimy pisać. żałosna jesteś

 • 2018-02-06 10:32:36

  gość: ~Ania

  @~Olka
  Jakie anonimy przecież się podpisała zreszta tak samo jak ty wiec nie wypowiadaj się o anonimach a poza tym dobrze napisała człowiek orkiestra i tyle.

 • 2018-02-07 15:30:22

  gość: ~Oooo

  @~Olka
  Uważajcie w domu przy otwieraniu np lodówki bo z niej tez może wyskoczyć człowiek orkiestra

 • 2018-02-07 15:35:06

  gość: ~Maciej

  @~Wiola
  Jak to mówią :gdy robisz wszystko to znaczy ze nie potrafisz robić nic i to się u tego pana sprawdza w 100 %

 • 2018-02-08 11:29:25

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  @~Maciej
  Znam tego człowieka od strony zawodowej, nie prywatnej i z pełną świadomością mogę powiedzieć że jest profesjonalistą. Bardzo dobry kontakt,wzorowa współpraca na linii szkoła-firma.

 • 2018-02-05 22:24:30

  gość: ~Goga

  Wiola to pewnie z ZS nr1.

REKLAMA