POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Czołowe zderzenie przed Kątami Wrocławskimi. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

Zderzenie dwóch samochodów pomiędzy Kątami Wrocławskimi a Pełcznicą fot.: 24wroclaw.pl

Na drodze wojewódzkiej 346 pomiędzy Kątami Wrocławskimi a Pełcznicą doszło do zderzenia trzech pojazdów. Poszkodowane są dwie osoby.

Zdarzenie miało miejsce 6 lutego w godzinach popołudniowych. Zderzyły się Ford Mondeo i Renault Clio. Droga w tym miejscu została zablokowana. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby.

AKTUALIZACJA 08:45 - 7 LUTEGO 2018

W miejscowości Pełcznica na łuku drogi doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Jednego samochodu ciężarowego i dwóch samochodów osobowych, które to zderzyły się czołowo. Uszkodzeniu uległy przody pojazdów osobowych oraz tył naczepy pojazdu ciężarowego. Ciężarówka znajdowała się na pasie jezdni, jedna z osobówek znajdowała się w przydrożnym rowie na kołach, druga zaś częściowo na chodniku i jezdni. W pojazdach znajdowały się cztery osoby, w tym dziecko w wieku około 4 lat. Trzy osoby same opuściły pojazdy, nasi ratownicy udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy przed przybyciem ratownictwa medycznego. Dziecko zostało przekazane matce wraz z fotelikiem do pojazdu, którym przyjechała na miejsce zdarzenia. Ruch w tym miejscu był wstrzymany. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zneutralizowania płynów eksploatacyjnych, odłączeniu akumulatorów. Na miejscu działała policja, pogotowie ratunkowe oraz dwie jednostki JRG z Kątów Wrocławskich. - informuje mł. bryg. Mariusz Piasecki Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu.

em

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Czołowe zderzenie przed Kątami Wrocławskimi. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

  2018-02-07 23:04:08

  gość: ~Obserwator

  No i się wydarzyło. Kierowca tego forda st 220 na dsr znany był z brawurowej jazdy. Szkoda dziecka bo ono niczemu niewinne. Dobrze że skończyło się bez większych konsekwencji.

 • 2018-02-16 09:36:51

  gość: ~widzacy

  ostatnio dodany post

  typa z mondeo nie raz widywalem, zapierniczal jak porypany, wyprzedzal na waskiej drodze samsonowice-jakubiany a wiadomo jaka ta droga jest rozwalona, lapal pobocze zwir i kamienie spod kol na moja szybe nie raz lecialy na szczescie nie rozwalily jej. i tak kiedy myslalem kiedy wywali gdzies pajac. szkoda ze za jego glupote placa niewinni ludzie...

REKLAMA