Express-Miejski.pl

Na rynku w Środzie Śląskiej mężczyzna został uderzony butelką z piwem

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

10 lutego około godz. 21.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o pobiciu na rynku w mieście. 

Zgłoszenie dotyczyło uderzenia mężczyzny butelką. - Na miejscu policjanci zastali pokrzywdzonego 25-latka, który posiadał ranę na głowie. W trakcie czynności mężczyzna zasłabł - informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej Marta Stefanowska. - Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony został uderzony przez nieznanego mężczyznę jakimś przedmiotem. Ustalono świadków. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia - dodaje policjantka.

W sprawie napaści skontaktował się z nami bliski rannego mężczyzny. - Stało się to koło pubu na Placu Wolności. Ktoś mojemu bliskiemu butelką z piwem rozwalił głowę. Na miejscu była policja i dwie karetki pogotowia ratunkowego - mówi nasz czytelnik. - W tej Środzie robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Strach wieczorem wychodzić z domu bo wszędzie są młodociani chuligani - dodaje.

em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Na rynku w Środzie Śląskiej mężczyzna został uderzony butelką z piwem

  2018-02-12 10:54:16

  gość: ~sroda

  zgadzam się, coraz mniej bezpiecznie na ulicach, na każdym skwerku siedzą i piją a władze mają to gdzieś, mamy zakaz teraz spożywania alkoholu w miejscach publicznych, ciekaw jestem jak będzie egzekwowany, straż miejsca łazi tylko między 7 a 9 gdy dzieci do szkoły chodzą i pilnuje przejść dla pieszych. ale już wieczorem to nie ma nikogo kto przeszedłby się parkiem czy wzdłuż murów i pogonił pijące towarzystwo. Panie Burmistrzu zróbcie coś z tym!

 • 2018-02-12 12:53:40

  gość: ~parkowicz

  niepełnoletni pala papierosy oraz spożywają alkohol ww parku miejskim używając przy tym słów powszechnie uznanych za nieprzyzwoite w czasie długiej przerwy w gimnazjum . Pytam się pana Burmistrza gdzie jest nasza Straż Miejska. Bedzie skierowana skarga na Burmistrza za brak kontroli nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz nieprzestrzeganie ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
  Podejrzewam że będzie ich więcej.Niech Pan Burmistrz nie siedzi wiecznie w ratuszu tylko przejdzie się do parku , ogrom psich odchodów, nieposprzątane, niebawem ukażą się zdjęcia.

 • 2018-02-12 13:14:40

  gość: ~kaziu

  @~parkowicz
  JPRD koleś, gul Ci skacze że młodzi fajki palą? nie ma zakazu palenia tylko zakaz sprzedaży. Straż miejska nic tu nie zdziała, nie mogą karać za palenie fajek, nawet nieletnich.

 • 2018-02-12 14:37:23

  gość: ~sroda

  @~kaziu
  ciekawe co by było gdyby choć parę razy straż miejska prewencyjnie sprawdziła czy są to tylko papierosy... panie kaziu obrońco uciśnionych

 • 2018-02-12 23:58:42

  gość: ~Emeryt

  za palenie w piecu odpadami strażnicy mogą wystawić mandat w wysokości do 500 zł. Ale mogą też skierować sprawę do sądu, gdy właściciel nie chce przyjąć mandatu. – Styczeń był nieco chłodniejszy niż poprzednie miesiące. Dlatego też liczba kontroli była duża. Teraz luty zaczął się od mrozów, więc tych interwencji może być jeszcze więcej.

 • 2018-02-13 08:51:22

  gość: ~kaziu

  @~sroda
  Straż miejska to se może co najwyżej dzieci przez pasy przeprowadzić, takie maja uprawnienia.
  Największą bekę mamy zawsze z tego ciecia co założy kamizelkę i ciemne okulary i strażnika teksasu udaje.

 • 2018-04-07 21:59:58

  gość: ~Marian

  ostatnio dodany post

  Za to burmistrz Adam ma doradcę płk Policji.Co mu radzi?

REKLAMA