POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

Odprawa w komendzie fot.: KPP Środa Śląska

9 lutego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyła się odprawa służbowa z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

W odprawie uczestniczył zastępca insp. Dariusz Wesołowski oraz kierownictwo, funkcjonariusze, pracownicy cywilnych średzkiej komendy oraz przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Środzie Śląskiej.

Odprawa rozpoczęła się uroczystym wręczeniem przez insp. Dariusza Wesołowskiego dyplomu st. sierż. Jakubowi Burdzemu z Posterunku Policji w Miękini za zajęcie pierwszego miejsca w etapie powiatowym plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego na Dolnym Śląsku. - Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej mł. insp. Piotr Paduch podsumował wyniki pracy jednostki osiągnięte w roku 2017 oraz określił priorytety na rok bieżący. Komendant podziękował jednocześnie zaproszonym gościom za dobrą współpracę i wspieranie się w dążeniu do poprawy stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu średzkiego - opowiada oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej Marta Stefanowska.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu wysoko ocenił pracę średzkiej jednostki. Podziękował za wkład pracy funkcjonariuszy oraz pracowników policji oraz osiągnięte wyniki. Podkreślił służebną rolę policji w społeczeństwie oraz podkreślił, jak ważny w służbie powinien być profesjonalizm podczas wykonywanych obowiązków.

em

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

  2018-02-13 16:14:49

  gość: ~Gaja

  Brawo Kuba, gratuluję:)

 • 2018-02-14 09:00:13

  gość: ~swojak

  Pytanie,dzielnicowy z jakiego rejonu Miękini

 • 2018-02-14 09:02:45

  gość: ~monster

  ostatnio dodany post

  Co z tego ,że radiowóz cichotajny na jaworskich numerach,obsługa chyba z wrocławia ,ale w łapę biorą aż się patrzy,taki w ciemnu=ych okulach

REKLAMA