POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

"Kolejna kadencja byłaby ostatnią"

Burmistrz Antoni Kopeć fot.: Angelika Harom - em24.pl

Antoni Kopeć, w nadchodzących wyborach samorządowych, z dużym prawdopodobieństwem ponownie będzie ubiegać się o stanowisko burmistrza.

- Jest to bardziej prawdopodobne, jak jeszcze kilka tygodni temu. Jednym z elementów, który ostatecznie o tym zdecyduje, to moje badania, które aktualnie wykonuję. Wszystko jednak zmierza ku dobremu - informuje nas obecny burmistrz Kątów Wrocławskich. - Uprzedzam jednocześnie, że startuję po raz ostatni. Jeśli dane mi będzie kolejny raz wygrać, wówczas będzie to moja ostatnia kadencja. Jednocześnie chcę doprowadzić do ewolucyjnej zmiany pokoleniowej. Zależy mi, aby wprowadzić do rady młodych ludzi, którzy mają świeże spojrzenie na różne tematy. Takie rozwiązanie byłoby korzystne dla miasta, gminy. Samorząd, wbrew pozorom, to nie tylko przecinanie wstęg i uczestniczenie w różnego typu wydarzeniach. To ciężka praca dla ambitnych osób. Bycie radnym to pierwszy krok na samorządowej ścieżce kariery - dodaje Antoni Kopeć.
W rozmowie z nami burmistrz podkreśla także, że w najbliższych wyborach samorządowych wystartuje z Bezpartyjnego Komitetu Samorządowego. - Uważam, że na szczeblu lokalnym podziały polityczne są nikomu nie potrzebne. Chcę - jak do tej pory - współpracować ze wszystkimi - zapewnia.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • "Kolejna kadencja byłaby ostatnią"

    2018-02-23 18:35:41

    gość: ~Kąty wroclawskie

    ostatnio dodany post

    Szkoda że musiała się u nas w gminie pokazać telewizja .Bo tak pan burmistrz chce współpracować z ludźmi pozdrawiam.

REKLAMA