POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ladies na podium w międzynarodowym turnieju tańca w Nysie

Międzynarodowy Turniej Tańca w Nysie fot.: FB Lsdies

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W miniony weekend panie z grupy tanecznej Ladies ze Środy Śląskiej wzięły udział w X Międzynarodowym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Nysie.

W kategorii, w której wystąpiły średzkie tancerki, było jeszcze 9 innych drużyn. - Dziewczyny zatańczyły do utworu Beyonce. Ten układ zaprezentowały już wcześniej na jubileuszowym koncercie Średzkiej Orkiestry Dętej. 

- Weekend dla Ladies był niezwykle udany. Wzięliśmy udział w X Międzynarodowym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Nysie i zajęliśmy na nim drugie miejsce! Konkurencja była ogromna. Grupy zaprezentowały różne style tańca m.in. hip-hop czy disco - opowiada manager średzkich tancerek Norbert Czajkowski. - Dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Na tle innych grup wybijały się ze swoim układem, strojami. Warto podkreślić, że miały z kim rywalizować, jednak jury doceniło ich występ. To ważny moment w karierze dziewczyn. Cieszę się, że mogły zaprezentować swój talent nie tylko na lokalnej scenie. Ich naprawdę ciężka praca została doceniona. Każda z nich ma swoją rodzinę, pracę i obowiązki, a znajdują czas aż trzy razy w tygodniu na dwugodzinne treningi - dodaje mężczyzna.

Drugie miejsce to nie jedyna nagroda, z jaką Ladies wróciły do Środy Śląskiej. - Jury wyróżniło Martę Matuszewską, której przyznali nagrodę i tytuł Mistrza 30 Plus - mówi Norbert Czajkowski.

anbo

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA