POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Siedem zespołów walczyło w kolejnej rundzie Eldisy Handball Mini-Liga

Czwarta runda Eldisy Handball Mini-Liga fot.: KS Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Początkiem marca halę sportową w Środzie Śląskiej opanowały emocje związane z piłką ręczną. Zawodniczki z 7 zespołów grały w czwartej rundzie Eldisy Handball Mini-Liga.

Czwarta już runda turnieju dla dzieci klas V i młodszych odbyła się 3 marca w hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej. Organizatorzy gościli młode drużyny z Kobierzyc, Lubiąża, Mirska, Rakoszyc, dwa zespoły z Legnicy oraz miejscowe zawodniczki ze Środy Śląskiej. Uczestniczki podzielono na dwie grupy, w których panowała zarówno zacięta walka, jak i dobra zabawa. W pierwszej grupie najlepsza okazała się drużyna z Legnicy, która uplasowała się przed Mirskiem, Środą Śląską i Rakoszycami. W drugiej zwyciężyły debiutujące w turnieju dziewczynki z Lubiąża. Wyprzedziły Kobierzyce i drugi legnicki zespół.

Dzięki firmie Eldisy oraz Urzędowi Gminy Środa Śląska, wszystkie uczestniczki zmagań otrzymały nagrody indywidualne, napoje oraz bułki słodkie. Zespoły ponadto za poszczególne miejsca dostały puchary – informują organizatorzy.

Warto również przypomnieć, że cykl turniejów Eldisy Handball Mini-Liga zajął drugie miejsce niedawnym w Plebiscycie Czytelników Express-Miejski.pl w kategorii Wydarzenie Roku 2017. Kolejny turniej już 24 marca. – Nie zwalniamy tempa i zapraszamy do współzawodnictwa! – dodają organizatorzy turnieju.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA