POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Aktywny weekend w Miękini. W kwietniu będzie Bike Maraton

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

W kwietniu jedną z największych imprez będzie rowerowy festiwal w Miękini, czyli Bike Maraton. 14 i 15 kwietnia do stolicy gminy zjadą się fani jednośladów. 

Podobnie jak rok temu i tym razem w Miękini odbędzie się inauguracja kolejnej edycji Bike Maratonu i Szosowego Klasyka.

Na maraton można się zapisać na stronie organizatora. Rejestrować można się bez żadnych przeszkód i ograniczeń, wybierając pojedyncze starty bądź pakiety. - Jednorazowy start opłacony przynajmniej na 10 dni przed imprezą będzie kosztował 70 złotych. Przykładowy pakiet dający prawo startu w pięciu edycjach kosztuje 320 złotych, więc po prostu się opłaca i daje nieco oszczędności. Pamiętać trzeba też o jednorazowej opłacie w wysokości 20 złotych za numer startowy, który posłuży nam przez cały sezon, na wszystkich edycjach - wyjaśnia Bolesław Kozłowicz.

Na rowerową imprezę zaprasza współorganizator wójt Jan Marian Grzegorczyn. - Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak was, że 14 i 15 kwietnia cała gmina będzie do waszej dyspozycji, dołożymy wszelkich starań, aby te dwa dni dostarczyły wam niezapomnianych wrażeń - mówi wójt. - W Miękini czekają na was trasy, o zróżnicowanej trudności. Obiecuję, jeszcze więcej niż w ubiegłym roku atrakcji artystycznych i tych przygotowanych dla najmłodszych. Chciałbym, aby te dni stały się prawdziwym Świętem Kolarstwa w naszej gminie. Życzę wszystkim miło spędzonych chwil w Miękini, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku - zachęca do udziału w rowerowym maratonie wójt Grzegorczyn.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA