POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

GOKiS nie dał rady Sparcie Oborniki. Wspaniała seria młodzików trwa

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – SKF KPR Sparta Oborniki 21:24 fot.: Paweł Harom - em24.pl

W sobotę 24 marca szczypiorniści z Kątó Wrocławskich ulegli na własnej hali trzeciej sile ligowej tabeli Sparcie Oborniki. Wciąż niepokonani w tym roku są kąccy młodzicy.

Spotkanie w hali przy ul. Brzozowej było bardzo wyrównane, pomimo dużego dystansu jaki dzieli oba zespoły w tabeli. W pierwszej połowie żaden z zespołów nie potrafił odskoczyć rywalom. Gospodarze na kilka minut przed końcem prowadzili nawet dwoma punktami, jednak ostatnie zdanie w pierwszej części należało do gości, którzy zeszli do szatni z jednopunktową przewagą. Zawodnicy UKS-u potrzebowali osiem minut w drugiej połowie, by doprowadzić do remisu. Gra prowadzona była punkt za punkt, a na końcowym wyniku zaważyły ostatnie 3 minuty. Goście z Obornik wypracowali przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. – Zagraliśmy tak, jak mogliśmy. Zabrakło osoby rzucającej z dziewięciu metrów. Jeden Jarząbek i mecz mógł być wygrany. Nic więcej nie można powiedzieć. Wszyscy zagrali na swoim poziomie. Brak Tomka Łuczaka i Tomka Jarząbka, brak kogokolwiek, kto byłby w stanie rzucić z dziewięciu metrów powoduje, że nie jesteśmy w stanie wygrać meczu z najlepszymi w lidze – komentuje kierownik zespołu Paweł Pilski.

Przed zespołem cztery spotkania, z czego aż trzy na wyjeździe. Z pewnością sytuacja będzie bardziej klarowna po kolejnej kolejce, w której GOKiS zagra w Kościanie z miejscową Tęczą.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – SKF KPR Sparta Oborniki 21:24 (12:13)

GOKiS: M. Łuczak (6), Kazimierczak (5), Jaworski (2), Krekora (2), Malawski (2), Wilk (2), Jeruszka (1), Serafin (1), Grzesiak, J. Jarząbek, Niżyński, Ścigała.

Porażką, jednak bardziej wyraźną, zakończył się mecz drugiej drużyny w Głogowie. Rezerwy Chrobrego pokonały III-ligowców GOKiS-u 30:18.

KS SPR Chrobry II Głogów – UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie 30:18 (16:11)

GOKiS II: Andrzejewski (6), Zubko (3), Kroma (2), Mnitowski (2), Działoszek (1), Korpacki (1), Kostański (1), Musiał (1), Tomków (1), Philippe, Protaś, Szatkiewicz.

Kąccy młodzicy występujący w Dolnośląskiej Lidze Młodzików wygrali piąty mecz z rzędu w tym roku. Wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Michała Jeruszki sprawia, że wciąż trwa świetna passa zespołu.

LKPR Moto-Jelcz II Oława – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 24:32 (10:15)

GOKiS: Czech (9), Dryja (9), Kalinowicz (6), Andrzejewski (3), Kwiecień (3), Paleczek (2), Cajder

pharom

0

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA