Express-Miejski.pl

Podpaliła samochód byłego chłopaka. Przed policjantami schowała się na klatce schodowej

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o podpaleniu samochodu osobowego na terenie gminy Środa Śląska. 

Funkcjonariusze ustalili, iż na chwilę przed pożarem w pojeździe widziana była kobieta. - Podczas gdy policjanci wydziału kryminalnego wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa wykonywali na miejscu czynności procesowe, średzcy dzielnicowi rozpoczęli poszukiwania za sprawczynią. Kobieta została zatrzymana w pobliskiej miejscowości. By uniknąć odpowiedzialności, próbowała schować się przed policjantami na klatce schodowej jednego z budynków - informuje oficer prasowa średzkiej policji st. asp. Marta Stefanowska.

Kobieta w wieku 27 lat została doprowadzona do jednostki policji, gdzie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili jej zarzut zniszczenia mienia poprzez podpalenie. Samochód podpaliła w odwecie na swoim byłym chłopaku. - Zatrzymana przyznała się do zarzucanego jej czynu. Straty, jakie swoim działaniem spowodowała to kwota 6 tysięcy złotych. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje policjantka.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Podpaliła samochód byłego chłopaka. Przed policjantami schowała się na klatce schodowej

    2018-04-10 11:50:42

    gość: ~Benia

    ostatnio dodany post

    Młodzi, kto za nimi nadazy?

REKLAMA