Express-Miejski.pl

Nowe stroje dla Orła i zwycięski mecz z zawodnikami z Lusiny

Nowe stroje dla piłkarzy fot.: Orzeł Pichorowice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

8 kwietnia piłkarze Orła Pichorowice zagrali pierwszy mecz na swoim boisku w nowych strojach, które przekazał im prezes Franciszek Hołodniuk.

Nowe stroje zostały pozyskane dzięki nawiązaniu współpracy klubu z firmą HMT Heldener Metalltechnik Polska, która przekazała tysiąc złotych na zakup stroi. Logo Orła Pichorowice na koszulkach ufundował radny Wojciech Płaziuk. - Dziękujemy serdecznie dyrektorowi HMT Radosławowi Dąbrowskiemu, Monice Oli, Wiesławowi Szczepaniak z firmy HMT oraz radnemu Wojciechowi Płaziuk za koordynowanie projektu i zakup nowych stroi - dziękują piłkarze.

Na niedzielny mecz zgromadziło się wielu kibiców. Orzeł Pichorowice zmierzył się z Polgeo Lusina. - Nasza drużyna od początku spotkania narzuciła wysokie tempo dyktując warunki. Mimo dużej przewagi  i kilku dogodnych sytuacji w pierwszej połowie gola nie udało się zdobyć. Dopiero w drugiej bramkę po szybkiej i składanej akcji, zdobył Krzysztof Latosiński. W międzyczasie jeden z zawodników gości dostał czerwoną kartkę za faul bez piłki. Goście z Lusiny grając w osłabieniu, nie byli w stanie nawiązać rywalizacji i stracili drugiego gola po rzucie karnym. Bramkę zdobył Andrzej Pacyna. Wynik powinien być dużo wyższy, ale zabrakło skuteczności - relacjonują piłkarze z Orła.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA