Express-Miejski.pl

Stowarzyszenie wędkarskie Cyprinus fundatorem drzwi w szkole w Malczycach

Odbiór inwestycji wędkarzy fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dzisiaj tj. 13 kwietnia na sali sportowej w szkole w Malczycach oficjalnie została odebrana inwestycja, której inicjatorem było stowarzyszenie wędkarskie. 

W spotkaniu uczestniczył prezes stowarzyszenia Krzysztof Czarnecki, członkowie oraz dyrektor szkoły Marzena Łaziuk i wójt Piotr Frankowski.

Na nowej sali sportowej wędkarze zamontowali nowe drzwi. Dzięki temu w obiekcie powstało nowe pomieszczenie. - Zakupiliśmy drzwi, materiały i sami je tu zamontowaliśmy. Teraz szkoła można powiedzieć, że zyskała nowe pomieszczenie. W tym miejscu można zrobić salę konferencyjną, czy izbę pamięci - mówi prezes stowarzyszenia. - Kiedyś przyjechaliśmy tutaj i zobaczyliśmy, że jest takie niezamknięte pomieszczenie. Pomyślałem, że mogłoby mieć fajne przeznaczenie np. na wspomnianą wcześniej salę konferencyjną. Stąd cały pomysł - dodaje.

Stowarzyszenie zrzesza w swoich szeregach około 70 członków, którzy są pasjonatami wędkarstwa. Montaż drzwi w szkole to niecodzienne przedsięwzięcie jak na taką organizację. - Działamy na rzecz lokalnej społeczności. W nazwie mamy 'wędkarskie', ale nie ograniczamy się do jednej dziedziny. Obecnie mamy dużo prac na własnych akwenach. W ubiegłym roku przejęliśmy po Polskim Związku Wędkarskim akwen w Chomiąży, którym teraz my się opiekujemy. Jest zniszczony i zaniedbany więc mamy co robić - wyjaśnia prezes i zapowiada, że stowarzyszenie ma w planach nowe inicjatywy.

Z przedsięwzięcia cieszy się również dyrekcja szkoły. - Jesteśmy wdzięczni za tę pomoc okazaną od stowarzyszenia. Mamy plany jak zagospodarować nowo powstałą salę - mówiła na spotkaniu dyrektor Marzena Łaziuk.

anbo

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Stowarzyszenie wędkarskie Cyprinus fundatorem drzwi w szkole w Malczycach

  2018-04-13 13:15:01

  gość: ~kaaa

  O jakie proludzkie empatyczne stowarzyszenie chca z dobrego serca pomoc innym żeby zylo sie lepiej. Szkoda tylko ze dla zabawy wbijają haki niewinnym istotom w ich ciała i odbierają um zycia dla zabicia wolnego czasu. Brawo wy!

 • 2018-04-13 14:32:22

  gość: ~Andrzej

  Kwikłem srogo z tego komentarza. :D

 • 2018-04-16 14:38:39

  gość: ~Zdrowyrozsądek

  @~kaaa Radziłabym się najpierw dowiedzieć czym jest STOWARZYSZENIE,a dopiero później udzielać się w temacie.
  Ale skoro tak trudno zajrzeć w Google to z chęcią wytłumacze. Stowarzyszenie podobnie jak fundacja jest organizacją pozarządową, czyli jest to organizacją której członkowie NIE MAJĄ prawa czerpać jakichkolwiek korzyści finansowych czy też żadnych innych, czyli jak łatwo wywnioskować nie mają prawa zabijać złowionych ryb. Sami walczą z kłusownictwem.

 • 2018-04-13 21:38:32

  gość: ~szczupak

  Kolejny prezes - kandydat na radnego i zaczyna się przedwyborcza bufoneria. Nie daj Boże pozytywnego wyniku i żeby On został radnym.

 • 2018-04-16 14:25:06

  gość: ~Zdrowyrozsądek

  @~szczupak jakiego randego czy tam wójta, może od razu na Prezydenta Polski, a jeszcze lepiej to na premiera!
  Nie wiem jak Pana, ale większości ludzi myślenie nie boli. To chyba logiczne że chcą jak najbardziej rozsławić Stowarzyszenie.

 • 2018-04-13 23:35:53

  gość: ~mieszkaniec

  Prezes Czarnecki zbiera punkty na radnego,może nawet wyżej na wójta,a prezes MUK-u Żygadło co tam robi,żawen z niego wędkarz!Przy okazji spotkania prezesów ,to prezes Czarnecki niech się spyta prezesa Żygadłe ile jeszcze czasu będą z oczyszczalni wpływac gówna z oczyszczalni prosto do Odry( mam zdięcia z niedzielnego spaceru)Mam zamier zgłosić gdzie trzeba!!!

 • 2018-04-14 09:17:13

  gość: ~Asia

  Reklama swojej firmy nic innego tu nie widzę

 • 2018-04-14 10:10:10

  gość: ~adam

  Cały świat musi o tym wiedzieć... a klamki sponsoruje... :)

 • 2018-04-16 14:43:15

  gość: ~Stop hejt

  ostatnio dodany post

  @~adam hehe , pewnie że sponsorują, jakby mogli to by nawet mózgi sponsorowali takim amebom jak Pan

 • 2018-04-16 07:40:39

  gość: ~Znam

  Kojarze Z sytuacji na rybach. Niepowazny czlowiek. Ten z wasem

 • 2018-04-16 14:21:45

  gość: ~Twój stary

  Widzę ze nasze okolice aż kipią nienawiścią smutne bardzo , ale tak to jest jak się nie układa komuś w życiu i musi odreagować szerząc nienawiść

REKLAMA