Express-Miejski.pl

Wiemy, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Malczyc

Tak bawiliście się podczas zeszłorocznej imprezy fot.: Paweł Harom - em24.pl

W tym roku tradycyjnie zaplanowano dwudniową imprezę, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 23 i 24 czerwca. Sprawdźcie kto wystąpi na malczyckiej scenie.

Choć do imprezy pozostało prawie dwa i pół miesiąca znamy już artystów, którzy będą zabawiać publiczność - Wystąpi kilka zespołów, które nie są być może mega gwiazdami, ale z pewnością znajdą wielu fanów, zarówno wśród młodzieży jak i osób dorosłych – zapowiada Gminny Ośrodek Kultury w Malczycach. W sobotę wystąpi wrocławski zespół Hurt, autorzy utworu „Załoga G”. Kolejną grupą, która pojawi się w Malczycach jest Manchester, zwycięzcy festiwalu TOPtrendy w 2008 roku. Do największych hitów grupy należy „Lubię twoje włosy”, „Dziewczyna gangstera” czy „Berlin lubi deszcz”. Disco polo reprezentować będzie duet dj'ów Freaky Boys. Z pewnością nie zabraknie ich największego przeboju „Do białego rana”. Zabawę do białego rana poprowadzi malczycki zespół Lions Music.

W niedzielę oprócz lokalnych artystów wystąpią Sambor Dudziński ze swym mobilnym instrumentem "dźwiękowiązałką" oraz Honky Tonk Brothers - znany zespół braci Rybczyńskich, grający muzykę country.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA