POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Policja nie potwierdziła użycia ostrego narzędzia na niedzielnym meczu w Ciechowie

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W niedzielę 15 kwietnia w Ciechowie miejscowy klub zagrał ligowe spotkanie z Piastem Lutynia. Mecz został przerwany, dwóch piłkarzy rannych. Na miejsce wezwano policję.

O całym zdarzeniu informowaliśmy wczoraj na naszym portalu. Przypomnijmy, że mecz LKS-u z Piastem Lutynia został przerwany około 70. minuty przy remisie 2:2. Powodem wstrzymania zawodów było wtargnięcie na murawę kibiców, które poprzedził brutalny faul na piłkarzu z Ciechowa. Zawodnik został przewieziony do szpitala karetką pogotowia ratunkowego z podejrzeniem złamania nogi. 

W tej sprawie dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - Otrzymaliśmy informację o zajściu, podczas niedzielnego meczu w Ciechowie. Z ustaleń wynika, że jeden z kibiców wbiegł na boisko i pięścią uderzył zawodnika gospodarzy. Skutkiem uderzenia było pęknięcie skóry na brodzie piłkarza. Nie ma potwierdzenia, że użyto niebezpiecznego narzędzia - wyjaśnia oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska.

Obecnie policja prowadzi czynności wyjaśniające całe zajście. - Poszkodowany piłkarz złożył zawiadomienie o naruszeniu czynności narządu ciała powyżej siedmiu dni. W tej chwili policjanci docierają do świadków całego zdarzenia w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności niedzielnego zdarzenia - podsumowuje policjantka.

O zdarzeniu na meczu w Ciechowie informuje również prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski. - Komisja Dyscypliny DZPN wszczęła postępowanie w sprawie bójki kibiców i zawodników oraz zachowań rasistowskich podczas meczu LKS Ciechow - Piast Lutynia. Nikt ze świadków nie widział użycia nożna ani butelki. Administrator Facebooka oraz poszkodowany wyłączyli telefony - informuje prezes.

anbo

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policja nie potwierdziła użycia ostrego narzędzia na niedzielnym meczu w Ciechowie

  2018-04-16 15:05:16

  gość: ~Pozdro Ciechów

  Wszystko w temacie. Pozdrowienia dla włodarzy z Ciechowa którzy chcieli zrobić sensacje z boiskowych wydarzeń, a okazali się zwykłymi krętaczami.

 • 2018-04-16 15:46:32

  gość: ~Mi

  @~Pozdro Ciechów
  To nie wygląda na uderzenie. Jest to ewidentny ślad po użyciu ostrego przedmiotu. A to że sredzka policja czegoś nie potwierdza, to nic nie oznacza.

 • 2018-04-17 09:46:23

  gość: ~bramkaż

  @~Mi Za to Ty nie brzmisz jak expert

 • 2018-04-17 16:02:53

  gość: ~Mi

  ostatnio dodany post

  @~bramkaż
  A Ty zamiast oceniać czyjś profesjonalizm, to spójrz najpierw do słownika ortograficznego. Może nie jestem ekspertem, ale w przeciwieństwie do Ciebie znam przynajmniej podstawy ortografii i nie strzelam byków w wyrazach typu "bramkarz".

 • 2018-04-16 15:37:58

  gość: ~ed

  wszczęte jest postępowanie takze wszystkiego się jeszcze dowiemy

 • 2018-04-16 20:25:25

  gość: ~NieZaMojaKase

  To może jeszcze więcej trzeba się do boiska w Ciechowie dorzucić, żeby się chłopcy mieli gdzie bawić i krzewić kulturę.

 • 2018-04-16 20:40:03

  gość: ~Piast

  Może trzeba zrobić jeszcze jedno boisko za 2 mln. W końcu mamy rok wyborczy. Bardzo pozytywna reklama dla naszej gminy. BRAWO LKS.

REKLAMA