POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Akademia piłkarska „Profi” będzie szkolić dzieci w Cesarzowicach. W środę spotkanie z rodzicami

Akademia piłkarska „Profi” zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat na zajęcia w Cesarzowicach fot.: Akademia piłkarska „Profi”

Akademia Tomasza Moskala i Roberta Rosińskiego otwiera się na gminę Kąty Wrocławskie. W środę 25 kwietnia spotkanie z zainteresowanymi rodzicami w Cesarzowicach.

Założycielami Akademii Profesjonalnego Futbolu „Profi” są dwaj byli piłkarze Tomasz Moskal i Robert Rosiński. Obaj urodzeni we Wrocławiu, obaj w barwnej karierze reprezentowali barwy wrocławskiego Śląska. Akademia działa już w Krynicznie, Sobótce, Wielkiej Lipie czy Wierzbicach. Może się pochwalić współpracą z ekstraklasowym klubem WKS Śląsk Wrocław. Na czym polega współpraca? – Planujemy wspólne obozy, campy i turnieje – mówi Tomasz Moskal. – A najzdolniejsi piłkarze z naszej akademii będą kontynuowali swoją przygodę z futbolem w Śląsku. Oczywiście pod warunkiem, że znajdą uznanie w oczach tutejszych trenerów – dodaje Robert Rosiński.

Teraz trenerzy rozszerzają zasięg szkolenia o gminę Kąty Wrocławskie, a dokładnie o miejscowość Cesarzowice, w której prowadzony będzie nabór do nowo powstałej szkółki piłkarskiej dla dzieci w wieku 5-12 lat. W środę 25 kwietnia o godzinie 17.30 na świetlicy przy boisku w Cesarzowicach odbędzie się spotkanie organizacyjne z zainteresowanymi rodzicami, na którym trenerzy wyjaśnią szczegóły funkcjonowania akademii oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

W razie pytań kontaktować można się z trenerami:
Tomasz Moskal – tel. 530 433 334
Robert Rosiński – tel. 502 298 466

Więcej informacji o akademii na oficjalnej stronie www.profi-akademia.pl.

pharom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Akademia piłkarska „Profi” będzie szkolić dzieci w Cesarzowicach. W środę spotkanie z rodzicami

    2018-04-24 18:09:25

    gość: ~Antoni Kopeć

    ostatnio dodany post

    Bardzo zależy mi na tym aby każdy uzdolniony piłkarsko chłopak miał szansę pokazać swój talent w którejkolwiek że szkółek z terenu naszej gminy

REKLAMA