POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Znana akademia piłkarska otwiera filię w Cesarzowicach

Jeden z obozów AP "Profi" w Prudniku fot.: profi-akademia.pl

Akademia piłkarska Profi Tomasza Moskala i Roberta Rosińskiego będzie szkolić dzieci w Cesarzowicach w gminie Kąty Wrocławskie. Pierwszy trening 9 maja o godzinie 16.30.

Pierwsze spotkanie z rodzicami odbyło się w środę 25 kwietnia na świetlicy przy boisku w Cesarzowicach. Trenerzy zadecydowali, że pierwsze zajęcia dla chętnych dzieci w wieku od 5 do 12 lat odbędą się w środę 9 maja o godzinie 16.30 na boisku w Cesarzowicach. - Bardzo zależy nam na tym, by zaktywizować dzieci z tej części gminy Kąty Wrocławskie oraz pobliskiego Oporowa – tłumaczy jeden z trenerów akademii Robert Rosiński. Docelowo chętni podzieleni zostaną na odpowiednie grupy wiekowe, którymi opiekować będą się przydzieleni trenerzy.

Zajęcia w Cesarzowicach odbywać będą się w każdą środę oraz piątek o godzinie 16.30. - Bardzo cieszymy się, że wreszcie nasze dzieciaki będą mogły aktywnie spędzić czas na miejscu, tu w Cesarzowicach. Mamy bardzo ładne boisko, które do tej pory nie było odpowiednio zagospodarowane – mówi jedna z zainteresowanych szkoleniem swojego dziecka mam.

Akademia piłkarska „Profi” działa już w Krynicznie, Sobótce, Wielkiej Lipie czy Wierzbicach. Może pochwalić się współpracą z ekstraklasowym klubem WKS Śląsk Wrocław, wspólnie z którym organizowane są obozy i turnieje, a najbardziej perspektywiczni młodzi zawodnicy kontynuują przygodę we wrocławskim klubie.

W razie pytań kontaktować można się z trenerami:
Tomasz Moskal – tel. 530 433 334
Robert Rosiński – tel. 502 298 466

Więcej informacji o akademii na oficjalnej stronie www.profi-akademia.pl.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA