Express-Miejski.pl

Tym razem będą grillować. Kto okaże się najlepszy w powiecie?

Poprzednie spotkanie w ramach konkursu. Uczestnicy musieli upiec szarlotkę fot.: em

W sobotę 26 maja odbędzie się kolejne spotkanie w ramach konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Tym razem uczestnicy będą grillować.

Grillowanie odbędzie się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Środzie Śląskiej i tym razem przyjmie formę majówki. Uczestnicy konkursu będą grillować, a ich najbliżsi, kibice i wszyscy zainteresowani piknikować. Kto będzie chciał  będzie mógł rozpalić swojego, pozakonkursowego grilla. Będą też dmuchańce i konkursy dla dzieci, a także dobra muzyka i słodki poczęstunek.  

Zapraszamy do udziału w konkursie (karty zgłoszenia należy przesłać do 22 maja), a kto nie podejmie się wyzwania kulinarnego do udziału w pikniku! Początek imprezy o godz. 14.
 
Przypominamy, że dotychczas odbyły się trzy kulinarne pojedynki. Najlepsze pierogi przygotowało stowarzyszenie Adsum z Chomiąży, a żurek i szarlotkę (ostatni pojedynek) drużyna Smakoszy ze Środy Śląskiej.  Wszystkie zwycięskie przepisy znajdą się w specjalnej publikacji, która zostanie wydana jesienią tego roku.

rfp

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA