POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Kątów Wrocławskich

Gwiazdą Dni Kątów Wrocławskich będzie m.in. zespół Varius Manx fot.: akme

Zeszłoroczne Dni Kątów Wrocławskich cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców gminy. Wiemy, kto wystąpi w tym roku.

Wielu fanów muzyki pokonało nawet kilkadziesiąt kilometrów, by bawić się na terenie przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. W tym roku gwiazdy muzyki rozrywkowej zagrają w Kątach Wrocławskich w weekend 2-3 czerwca. Do imprezy pozostały trzy tygodnie i znamy już nazwy zespołów, które będą zabawiać publiczność.

Na scenie kąckiego GOKiS-u w sobotę o godzinie 17.30 wystąpi zespół Sen, następnie o godzinie 19 zagra Jula, wokalistka z Łomży, autorka takich hitów jak "Za każdym razem" bądź "Milion słów". Atrakcją sobotniego wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzyki rozrywkowej Anna Dąbrowska z zespołem. Jej najwięszkymi hitami są m.in. "Z Tobą nie umiem wygrać" czy piosenka z fimu Porady na zdrady "Dreszcze".

Natomiast w niedzielę od godziny 10.00-14.00 zaplanowany jest Rodzinny Maraton Przygodowy RYŚ, a od 15.00 z okazji Dnia Dziecka bezpłatnie dostępny będzie dmuchany plac zabaw dla wszystkich małych pociech.
Na scenie od godziny 16.00 będzie można usłyszeć występy sekcji GOKiS, a zaraz po nich o 17.30 wystąpi toruński zespół Popovacula, fukcję frontmana obejmuje w zespole Jakub Zajączkowski, laureat programu Szansa na Sukces czy Must Be The Music. Ich single to m.im. "Szukaj lepszych chwil" czy "Tylko Jedną Taką Noc".
O 19.00 przywitamy na scenie Łukasza Zagrobelnego, pochodzacego z Wrocławia polskiego wokalistę, który zasłynął z takich hitów jak "Nie kłam, że kochasz mnie" z filmu Nie kłam Kochanie, który zaśpiewał w duecie z Eweliną Flintą czy "Nieprawda". Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie formacja Varius Manx.

Zespół został założony w 1989 roku w Łodzi przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. W marcu 1990 roku, przy współpracy z muzykami: Piotrem Sobczakiem i Tomaszem Ziółkiewiczem powstała instrumentalna płyta, zatytuowana The Beginning. Rok później, debiutancki album grupy został wydany przez wytwórnię Polskie Nagrania. Czy na kąckiej scenie usłyszymy jeden z największych hitów zespołu "Orła cień"? Przekonamy się już niebawem.

Jula

Ania Dąbrowska

Łukasz Zagrobelny

Varius Manx

 

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA