POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Konkurs Expressu-Miejskiego. Wygraj kosz produktów Lidla

Do wygrania kosz z produktami Lidla. fot.: mat.pras.

Już 17 maja o godzinie 7.00 przy ulicy Parafialnej 60, otwarty zostanie siedemnasty sklep sieci Lidl we Wrocławiu.

Z okazji otwarcia można skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz zrobić zakupy w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby i bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.
Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 17 maja do niedzieli 27 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Hitem oferty będą m.in. masło ekstra (2,99 zł/200 g/opak.), chleb słonecznikowy (1,89 zł/500 g/szt.) czy kurczak świeży (3,99 zł/1kg).

W sklepie Lidl we Wrocławiu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną liczne atrakcje – pokazy kulinarne, wspólne grillowanie. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą. Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy.

Nowy sklep sieci Lidl we Wrocławiu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1 300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 35 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 20:00, od piątku do soboty w godzinach: 7:00 – 22:00. W pracujące niedziele od 9:00 do 20:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów zostało przygotowanych ok. 130 miejsc parkingowych. Sklep we Wrocławiu powstał zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

- Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce we Wrocławiu – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

Wygraj kosz produktów Lidla

Aby wygrać kosz z produktami sieci sklepów Lidl wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Wraz z wekendem majowym, na dobre rozpoczął się sezon grillowy. Jak nazywa się seria produktów w Lidlu, oferująca szeroki wybór produktów sezonowych przeznaczonych na grila?:

a) Lidl&Grill

b) Grill&Fun

c) Grilluj z Lidlem

Napisz również jaka jest Twoja ulubiona potrawa z grila?

Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko oraz numer telefonu) prosimy wysyłać na adres mailowy: aharom@em24.pl w tytule wpisując "Konkurs". Na Wasze maile czekamy do środy, 16 maja do godziny 10. Kosze z produktami wygrają 2 osoby, które najszybciej poprawnie odpowiedzą na pytania. Śpieszcie się!

em24.pl / mat.pras.

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA