Express-Miejski.pl

Michaś walczy o lepsze życie. Wyślij SMS i pomóż mu zrealizować marzenia

Michaś z Mamą fot.: em

6-letni Michałek Sztech z Rakoszyc choruje na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, niedotlenienie okołoporodowe i wrodzone zapalenie płuc. 

Trwa aktualnie zbiórka pieniędzy na przeszczep komórek macierzystych. - Dzięki temu zabiegowi mamy nadzieję na wyciszenie padaczki, w wyniku której stan mojego synka z dnia na dzień się pogarsza. Niestety, przeszczep nie jest refundowany. Dlatego bardzo prosimy ludzi dobrego serca o wpłacanie darowizn, by przeszczep pomógł nam ulżyć w chorobie naszego synka - mówi Monika, mama chłopca. 

Na przeszczep rodzice dziecka potrzebują blisko 42 tys. złotych. Do tej pory udało im się zebrać ponad 4 tys. złotych, a czas nieubłaganie mija. Do 16 maja rodzice Michałka muszą mieć pierwszą transzę pieniędzy na podanie dziecku komórek macierzystych. Między podaniami chłopiec musi uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednego wyjazdu to około 6 tys. złotych.

Na stronie internetowej siepomaga.pl trwa zbiórka na leczenie Michałka. Darowiznę na leczenie dziecka można wpłacać również na konto fundacji, której podopiecznym jest Michałek.

Adres:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, 
Alior Bank: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytuł przelewu: 27569 Sztech Michał - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Możecie też wysłać SMS. To koszt 2,46. Jeśli zbierze się nas wystarczająco dużo - uda nam się zebrać całą kwotę!

NUMER 72365

TREŚĆ S10098

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA