Express-Miejski.pl

ULKS Ciechów zagra w II lidze tenisa stołowego [foto]

ULKS Ciechów vs LZS SKS II Raszówka fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Tenisiści stołowi ULKS Ciechów pokonali w drugim meczu barażowym 10:3 przeciwników z LZS SKS Raszówka i osiągnęli historyczny dla klubu awans do II ligi.

Drugi mecz barażowy odbył się w sobotę 12 maja w Zespole Szkół w Ciechowie. Najlepiej grający w tym sezonie zespół III ligi nie miał problemów z pokonaniem przeciwników z Raszówki, co wzbudziło entuzjazm zgromadzonej publiczności. Drużyna z Ciechowa grała przez cały sezon w niezmienionym składzie. W sobotnim spotkaniu punktowali: Kamil Kaczmarek (7 punktów), Tomasz Tomaszewski (6), Jakub Grzegorczyk (5), i Mariusz Kurowski (2). Z powodu kontuzji nie zagrali Marek Grześkowiak i Jerzy Florczak.

Zarząd Klubu bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie sponsorom i wszystkim sympatykom tenisa stołowego, którzy wspierali ULKS, a w szczególności: Gminie Środa Śląska, Średzkiej Wodzie Sp. z.o.o., Zespole Szkół w Ciechowie (ZOPO), Stowarzyszeniu Miejsko-Gminnemu LZS – dziękuje ULKS Ciechów. – Specjalne podziękowania dla pani dyrektor Grażyny Waczyńskiej oraz dla lokalnych mediów – dodaje zarząd.

pharom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • ULKS Ciechów zagra w II lidze tenisa stołowego [foto]

    2018-05-17 00:31:45

    gość: ~oxymoron

    ostatnio dodany post

    Gratulacje dla całego zespołu. Dobrze byłoby poznać bliżej zawodników z Ciechowa, jakiś obszerniejszy wywiad może wizyty w zakładach pracy ;)

REKLAMA