Express-Miejski.pl

Dla Karoliny zebrali ponad 3 tys. złotych. Wiosenna Loteria w szkole w Szczepanowie

Wiosenna Loteria w szkole w Szczepanowie fot.: Elżbieta Godawa

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

10 maja w szkole podstawowej w Szczepanowie odbyła się Wiosenna Loteria dla Karoliny, którą zorganizowali uczniowie i nauczyciele.

Loteria została przygotowana, aby wesprzeć chorą i potrzebującą uczennicę. W działanie zaangażowała się prawie cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele. - Pozyskiwali sponsorów, często sami też byli darczyńcami. Okoliczne firmy i instytucje doceniły nasze chęci pomocy i wsparły loterię różnymi fantami. Wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom i sponsorom – serdecznie dziękujemy - informują organizatorzy akcji.

Przeprowadzenie loterii było możliwe, dzięki hojności rodziców i uczniów, którzy kupowali losy, znając szczytny cel przedsięwzięcia. - Każdy los wygrywał, a więc dzieci z uśmiechem i ze zniecierpliwieniem brały udział w losowaniu. Pozytywnych emocji było bardzo dużo. Karolina jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER i całkowity dochód z loterii zasilił konto uczennicy w kwocie 3,4 tys. złotych - dodają inicjatorzy akcji.

Podziękowania należą się wolontariuszkom z klasy VI: S. Chaszczewicz, Z. Godawa, J. Ożóg i O. Zdeb oraz opiekunom M. Bartosiewicz i E. Noworolnik.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA