Express-Miejski.pl

Kulturalny rozkład jazdy. Express-Miejski poleca na weekend

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Jeśli nie macie planów na nadchodzący wieczór, sobotę i niedzielę to przychodzimy Wam z pomocą. W powiecie średzkim odbędzie się wiele imprez, na które warto przyjść. 

Jeszcze dziś na rynku odbędzie się koncert Muzycznej Gwiazdy w Mieście Skarbów. Koncert Dody z zespołem Virgin rozpocznie się o godz. 20 i będzie bezpłatny. Przed wokalistką wystąpi zespół Rootzmans znany z udziału w 7. edycji programu Must Be The Music. 

Już jutro ponownie w Środzie Śląskiej na rynku zagrają orkiestry dęte - przed nami II edycja Festiwalu Orkiestr Dętych. Na scenie wystąpią m.in. Strzelińska Orkiestra Dęta, Średzka Orkiestra Dęta czy Lubańska Orkiestra Reprezentacyjna.

 

Również w sobotę 19 maja w Miękini odbędzie się kolejna edycja Tropiciela- przygodowego rajdu na orientację. Więcej szczegółów o tej imprezie przeczytacie w naszym artykule.

W sobotę od godz. 18 w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej odbędzie się Noc Muzeum. Wystawy muzealne oraz odbywający się tedy wieczoru wernisaż będzie można oglądać do późnych godzin nocnych.

Natomiast w niedzielę w Udaninie o godz. 15 rozpocznie się XI Koncert Piosenki Religijnej. W kościele wystąpią takie zespoły jak Cicha Woda, Słowiki oraz soliści Marcin Malinowski, czy Beata Wójtowicz.

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kulturalny rozkład jazdy. Express-Miejski poleca na weekend

    2018-05-18 20:56:24

    gość: ~Podatnik

    ostatnio dodany post

    Pisze,żę :"Koncert Dody z zespołem Virgin rozpocznie się o godz. 20 i będzie bezpłatny." To nieprawda! Zapłacą podatnicy, których nikt nie pytał czy chcą na rynku takie wrzaski! Ważne żeby Burmistrz się reklamował gawiedzi,którzy będą na niego głosować.Niemożna było bardziej racjonalnie wydać nasze podatki?

REKLAMA