POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Zjednoczeni Łowęcice wycofani z rozgrywek A klasy

Czy to koniec sezonu dla Zjednoczonych? fot.: Paweł Harom - em24.pl

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej zdecydował o wycofaniu trzech drużyn z rozgrywek klasy A w związku z brakiem uczestnictwa ich drużyn w turniejach młodzieżowych.

W gronie wykluczonych klubów są Zjednoczeni Łowęcice, zespół z gminy Miękinia, który jeszcze w zeszłym sezonie biegał po boiskach klasy okręgowej. – Komisja ds. Rozgrywek Dolnośląskiego ZPN, w związku z notorycznym brakiem uczestnictwa w turniejach Żak/Orlik, wycofała drużyny Zjednoczeni Łowęcice, Skra Wojnowice oraz KP Ludów Śląski z rozgrywek klasy A. Najbliższe zawody mogą został rozegrane w przypadku złożenia niezwłocznie odwołania od ww. decyzji – tak czwartkowy komunikat DolZPN.

Dla drużyny z Łowęcic to już druga taka decyzja w tym sezonie. W listopadzie związek również wydał taką decyzję, lecz po uzgodnieniach i obietnicach ze strony klubu udało się wynegocjować warunkową zgodę na dalsze występy w klasie A. Tym razem wydaje się, że pozytywny dla Zjednoczonych scenariusz jest sprawą trudną do wynegocjowania. Czy to koniec gry klubu z gminy Miękinia we wrocławskiej A klasie?

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA