POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Wrocławscy policjanci będą kontrolować dzisiaj prędkość m.in w Kątach Wrocławskich i Kobierzycach

Zdjęcie ilustracyjne. fot.: sxc.hu

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu 28 maja będą prowadzić wzmożone kontrole prędkości.

Dziś kontrolujących prędkość policjantów będzie można spotkać na wielu ulicach we Wrocławiu. Dodatkowe kontrole będą prowadzone w Kątach Wrocławskich, Kobierzycach czy Długołęce. Na autostradzie A4, gdzie w ostatnim czasie dochodzi do częstych wypadków, będziemy mogli spotkać funkcjonariuszy w radiowozach wyposażonych w wideorejestratory.

Mundurowi podczas kontroli sprawdzą także trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, obowiązkowe wyposażenie a także wymagane dokumenty.

em24.pl / mat.pras.

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wrocławscy policjanci będą kontrolować dzisiaj prędkość m.in w Kątach Wrocławskich i Kobierzycach

    2018-05-28 14:24:31

    gość: ~tomek

    ostatnio dodany post

    Radiowozy wyposazone w videorejstratory- po co? Przeciez to nie spelnia zadnej prewencyjnej funkcji oprocz lupienia kierowcow. W przeciwienstwie do oznakowanych radiowozow, kazdy kierowca widzac policje w oznakowym radiowozie z automatu zwalnia- prewencyjnie , to spelnia swoja role , ale niestety nie przynosi zyskow , wiec lepiej puscic auta nieoznakowane niech zarabiaja pieniadze , olac bezpieczenstwo, kasa jest wazniejsza. tak to pokrotce wyglada.

REKLAMA