POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Odra Malczyce w nowym sezonie zagra w legnickiej A klasie [aktualizacja]

Odra Malczyce w sezonie 2018/2019 zagra na boiskach legnickiego OZPN fot.: Paweł Harom - em24.pl

Potwierdziły się informacje o przeniesieniu się Odry Malczyce do rozgrywek Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy.

W sezonie 2018/2019 Odra Malczyce swoje mecze rozgrywać będzie w legnickiej A klasie. Podczas spotkania zarządu klubu z zespołem oraz trenerami zapadła decyzja o zmianie. 30 maja prezes Bartłomiej Białowąs oraz wiceprezes Jarosław Arciszewski złożyli odpowiednią dokumentację w siedzibie związku.

– Od lat gramy w tym samym miejscu. Przenosząc się do nowych rozgrywek, chcemy poznać nowe boiska, nowe kluby i ludzi – mówią zawodnicy Odry. – Jest to dla nas coś nowego. Traktujemy tę decyzję jako powiew świeżego powietrza. Jeszcze na początku sezonu zespół był na skraju załamania, a sytuacja w klubie była ciężka. Teraz konsekwentnie realizujemy swoje założenia, odbudowujemy szkolenie dzieci i młodzieży. Chcemy, by zmiana związku na legnicki była pozytywnym impulsem w dalszym kreowaniu pozytywnego wizerunku Odry w środowisku lokalnym – komentuje zarząd klubu.

AKTUALIZACJA

W związku z decyzjami Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej klub LKS Odra Malczyce pozostaje w okręgu wrocławskim i w sezonie 2018/2019 będzie rozgrywać swoje mecze w A klasie gr. Wrocław I.

pharom

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA