POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Przejazd kolejowy w Kątach Wrocłąwskich będzie czasowo zamknięty

Kierowców czekają ponad dwutygodniowe utrudnienia w ruchu fot.: Google Street View

W dniach od 11 czerwca (godz. 9) do 29 czerwca zostanie zamknięty ruch kołowy przy przejeździe kolejowym na ulicy 1-Maja w Kątach Wrocławskich.

Utrudniania na przejeździe kolejowym w ciągu drogi wojewódzkiej nr 346 wynikają z planowanych w tym czasie prac prowadzonych w ramach zadania PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Oprócz wymiany torowiska, zostanie również wymieniona nawierzchnia drogowa przejazdu. Zaplanowana jest także budowa chodnika dla pieszych.

- Zamknięcie całodobowe drogi jest konieczne ze względu na technologię wykonywanych robót. Na czas zamknięcia DW 346 wyznaczono objazdy - informuje Urząd Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich.

Na czas przeprowadzanych prac wyznaczono objazd przez Stoszyce dla pojazdów o masie do 12 ton. Cięższe pojazdy muszą liczyć się z większymi utrudnieniami. - Od strony Środy Śląskiej, skierowany zostanie drogą krajową nr 94 do miejscowości Wilczków, a następnie drogą wojewódzką nr 345 do autostrady A4 i dalej autostradą A4 do węzła Kąty Wrocławskie, z którego objazd poprowadzono do drogi wojewódzkiej nr 346. W przeciwnym kierunku analogicznie - informuje kącki magistrat.

Mapa objazdu dla pojazdów poniżej 12 ton

Mapa objazdu dla pojazdów powyżej 12 ton

pharom

1

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Przejazd kolejowy w Kątach Wrocłąwskich będzie czasowo zamknięty

    2018-06-07 22:06:42

    gość: ~kierowca

    ostatnio dodany post

    i tak szlak wszystko trafi w przypadku wypadku na A4 a oznacza to że już tego samego dnia w którym zamkną przejazd coś się wydarzy na autostradzie jak zresztą codziennie dorzucę jeszcze że na wysokości bielan wrocławskich przy orlenach już jest zwężka w kierunku Katowic i robią się kilkukilometrowe korki

REKLAMA


REKLAMA