Express-Miejski.pl

Średzcy strażacy przejechali 60 kilometrów w ramach akcji charytatywnej

Średzcy strażacy wzięli udział w rajdzie rowerowym fot.: PSP Środa Śląska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W piątek 8 czerwca późnym wieczorem strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej pokonali na rowerach trasę Środa Śląska-Złotoryja.

Wszystko w ramach sztafetowego rajdu dookoła Polski pn. “Mundur na rowerze – Mundurowi Mundurowym”. - Te 60 kilometrów przejechane w większości po ciemku wspiera równocześnie akcję charytatywną na rzecz st. sierż. Marcina Miniak (policjant z Łodzi) oraz asp. sztab. Arkadiusza Dąbrowskiego (strażaka z Łodzi), którzy ulegli wypadkom pełniąc służbę w swoich formacjach - opowiada zastępca komendanta bryg. Tomasz Imielski.

- W dobrym stylu i świetnej atmosferze trasę pokonało czterech strażaków i dwóch sympatyków oraz wspierający inicjatywę bus z KP PSP Środa Śląska - dodaje zastępca. W rajdzie wzięli udział: Sławomir Wilczyński, Łukasz Migoń, Robert Brzeziński, Waldemar Baranowski, Paweł Wilk i Tomasz Imielski. Arkadiusz Janik wspierał i zabezpieczał przejazd. Około godz. 23 w ramach sztafety średzcy strażacy przekazali dalej 'pałeczkę' w Złotoryi.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA