Express-Miejski.pl

Średzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i pijanych rowerzystów

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W ciągu minionego weekendu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej interweniowali 82. razy.

W ciągu trzech dni odnotowali jeden wypadek i dwie kolizje. Na gorącym uczynku zatrzymali pięć osób i jedną poszukiwaną. Było też czterech pijanych kierowców.

W sobotę 9 czerwca około godz. 16 na terenie gminy Miękinia funkcjonariusze z Posterunku Policji w Miękini zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy celem osadzenia w areszcie śledczym.

Tego samego dnia godzinę później na terenie gminy Kostomłoty policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Środzie Śląskiej zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu średzkiego. - Mężczyzna kierował rowerem w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Ukarany został mandatem. Kilkanaście minut później funkcjonariusze zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie również blisko 1,5 promila alkoholu. Również został ukarany mandatem - informuje oficer prasowa KPP w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Średzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i pijanych rowerzystów

    2018-06-14 09:01:49

    gość: ~swojak

    ostatnio dodany post

    A wrocławscy zawinęli towarzystwo złodziejskie w Gałowie i cisza ??????? krp środa skąpi informacji czy jakaś blokada?

REKLAMA