Express-Miejski.pl

Odwołania odrzucone. Zjednoczeni Łowęcice wykluczeni z A klasy

Wydaje się, że to już koniec A-klasowych rozgrywek dla Zjednoczonych fot.: facebook.com/Zjednoczeni-Łowęcice

Trzy kluby, w tym Zjednoczeni Łowęcice, zostały wykluczone z rozgrywek wrocławskiej klasy A. Wydaje się, że po tej decyzji zespół ostatecznie zniknie z A klasy.

W maju informowaliśmy o tym, że Komisja ds. Rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej wycofała drużynę z Łowęcic. Powodem był brak uczestnictwa w turniejach młodzieżowych. Klub odwołał się jednak do odpowiedniej komisji i nadal rozgrywał swoje mecze.

W poniedziałek Komisja Odwoławcza DolZPN odrzuciła jednak odwołania wszystkich trzech klubów i tym samym podtrzymała wcześniejszą decyzję.

Klub może jeszcze starać się powalczyć w PZPN-ie, jednak koszt takiego odwołania to około 3,5 tys. złotych, zatem trudno oczekiwać, że Zjednoczeni zdecydują się na taki krok, który nie daje wielkich szans na powodzenie. O to, gdzie w przyszłym sezonie zobaczymy drużynę z Łowęcic zapytaliśmy na Twitterze Andrzeja Padewskiego. – Spokojnie mogą się zgłosić do kl.B – odpowiada prezes dolnośląskiego związku.

pharom

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Odwołania odrzucone. Zjednoczeni Łowęcice wykluczeni z A klasy

  2018-06-13 10:44:55

  gość: ~Kibic

  Ale i tak spadek nie uniknione zawitajom b klasie za wyniki,

 • 2018-06-13 10:58:35

  gość: ~Endurak

  Napiszcie lepiej jak zasypywana śmieciem jest piaskownia na której uprawiany był prawdziwy sport a nie jakieś kopanie żołądka i walki kibiców

 • 2018-06-13 21:10:21

  gość: ~Kibic

  ostatnio dodany post

  Nie jestem źle nastawiony do tego klubu ale pewne rzeczy powinni stosować o degradacja powinna być do klasy C nauczyli by sie dużo pokory

REKLAMA