Express-Miejski.pl

Senegalskie lwy lepsze od orłów. Zadebiutowała średzka strefa kibica [foto/film]

Strefa kibica w Środzie Śląskiej fot.: Angelika Boczar/em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Polacy zaliczyli pierwszą wtopę podczas rosyjskiego mundialu, przegrywając z Senegalem 1:2 po samobójczym trafieniu Cionka i lawinie błędów przy drugiej bramce. 

Mieszkańcy Środy Śląskiej i okolic mogli to spotkanie obejrzeć w strefie kibica przygotowanej przez średzki Dom Kultury. W parku przy zabytkowych murach ustawiony został telebim, przed którym przygotowano strefę chillout oraz miejsca siedzące. Nie zabrakło ciepłych posiłków, popcornu i słodkości dla dzieciaków.

Tuż przed meczem hymn na żywo odegrała Średzka Orkiestra Dęta, choć niestety nie obeszło się bez wpadki. Przedstawiciel grupy w kibicowskiej euforii pomylił słowa narodowego hymnu. Pamiętamy występ Edyty Górniak z 2002 roku i możliwe, że średzkie wykonanie też zostanie zapamiętane. Później było już lepiej, choć - nie ukrywajmy - nasza kadra nie dostosowała się piłkarskimi umiejętnościami do poziomu kibicowania.

W przerwie przeprowadzono konkursy, w których uczestnicy mogli wygrać szaliki w biało-czerwonych barwach. Trzeba przyznać, że wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych.

Podczas kolejnej strefy kibica transmitowany będzie mecz przeciwko Kolumbii, a cała impreza - z racji Summer Madness Festival - przenosi się na teren wokół Kajaków. Pierwszy gwizdek „meczu o wszystko” w najbliższą niedzielę o 20.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Senegalskie lwy lepsze od orłów. Zadebiutowała średzka strefa kibica [foto/film]

  2018-06-20 10:36:29

  gość: ~dziadostwo

  brak słow aby opisać tych patałachów... Najgorsza drużyna jaką oglądałem nawet Arabia z Ruskimi miała więcej sytuacji do zdobycia gola. Dziadostwo w B klasie lepiej grają!!!

 • 2018-06-20 10:40:55

  gość: ~dziadostwo

  brak słow aby opisać tych patałachów... Najgorsza drużyna jaką oglądałem nawet Arabia z Ruskimi miała więcej sytuacji do zdobycia gola. Dziadostwo w B klasie lepiej grają!!!

 • 2018-06-20 11:16:47

  gość: ~kibic

  ze wszystkim się zgadzam. telebim słaby. hymn... jak można nie znac hymnu? no widać można. może to stres. kibice nie zawiedli. kadra tak. i co. przed nami "mecz o wszystko" A potem? oby nie "mecz o honor"...

 • 2018-06-20 16:01:59

  gość: ~Polak

  Szef orkiestry, a nie zna hymnu. Gorzej niż reprezentacja. Bez komentarza.

 • 2018-06-20 16:01:41

  gość: ~Benia

  Brak słów, szkoda że zarabiają w milionach. To nie piłkarze tylko wypacykowane gwiazdeczki.

 • 2018-06-20 21:57:59

  gość: ~zenia

  ostatnio dodany post

  żenua

REKLAMA