POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

#ratujmy klasyki już w sobotę w Kątach Wrocławskich

Wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji już w sobotę 30 czerwca w Kątach Wrocławskich fot.: mat. prasowe

W najbliższą sobotę w na terenie browaru Caminus odbędzie się spotkanie fanów motoryzacji i posiadaczy klasycznych aut i motocykli. Przygotowane są dodatkowe atrakcje.

Z ideą takiego spotkania wyszli właściciele firmy „Auto Obsługa” z Kątów Wrocławskich, którzy na co dzień zajmują się zarówno ubezpieczaniem, skupem, jak i rejestrowaniem pojazdów. - Pomysł na spotkanie zrodził się dzięki klientom naszego biura, którzy są miłośnikami starych aut i motocykli – mówi Magdalena Sieńko. Impreza jest darmowa i zjawić może się na nią każdy. Wyjątkowe tereny oraz budynek browaru Caminus z pewnością dodają całemu wydarzeniu ciekawego klimatu.

Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji. Nie zabraknie ciekawostek dla najmłodszych. Będą słodkości, wata cukrowa, wielkie bańki czy malowanie buziek. Swoją obecność na spotkaniu zadeklarowali strażacy z OSP Małkowice, którzy udostępnią maluchom swój wóz do zwiedzania. Poza wyjątkowymi egzemplarzami aut i motocykli przygotowywana jest loteria fantowa. - Podczas naszej imprezy osłodzicie sobie czas pysznymi wypiekami! Dziewczyny przygotują dla Was coś specjalnego, a cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla Andżeliki - dziewczynki z okolic Kątów Wrocławskich, która zmaga się z choroba nowotworową – informuje Magdalena Sieńko.

Na imprezie motoryzacyjnej nie może zabraknąć również muzyki na żywo, zatem na wszystkich, którzy w sobotę pojawią się na #ratujmy klasyki zagra zespół Wszem Wobec.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA