Express-Miejski.pl

Piotr Samiec-Talar w kadrze Śląska Wrocław na zgrupowanie w Trzebnicy

Piotr Samiec-Talar (pierwszy od lewej) znalazł się w grupie 29 zawodników na zgrupowanie w Trzebnicy fot.: fb.com/akademia.slaskwroclaw

Wychowanek średzkiej Polonii, a na co dzień piłkarz juniorów młodszych wrocławskiego Śląska wyjechał na przedsezonowe zgrupowanie ekstraklasowej drużyny Wojskowych.

Piotr Samiec-Talar znalazł się w grupie 29 piłkarzy, którzy wyjechali na przedsezonowe zgrupowanie Śląska Wrocław do Trzebnicy. Zawodnik ze Środy Śląskiej będzie trenował pod okiem Tadeusza Pawłowskiego do 7 lipca. Młody napastnik ma za sobą bardzo dobry sezon w drużynie U-17 pod wodzą trenera Pietraszewskiego. Choć juniorzy młodsi Śląska ulegli w półfinale Centralnej Ligi Juniorów z Jagiellonią Białystok trener pierwszego zespołu zwrócił baczną uwagę na 16-latka, który był motorem napędowym swojej drużyny.

Samiec-Talar jest jednym z czterech młodzieżowców, którzy dostali szansę zaprezentowania się przed sztabem szkoleniowym ekipy z Ekstraklasy. Oprócz Piotra do Trzebnicy pojechali bramkarz Gracjan Korytkowski i pomocnicy Bartosz Boruń i Maciej Buławski.

Pełna kadra na zgrupowanie w Trzebnicy:

Bramkarze:

Jakub Słowik, Jakub Wrąbel, Dariusz Szczerbal, Gracjan Korytkowski.

Obrońcy:

Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Kamil Dankowski, Paweł Kucharczyk, Igors Tarasovs, Djordje Cotra, Wojciech Golla.

Pomocnicy:

Maciej Pałaszewski, Augusto, Robert Pich, Daniel Łuczak, Michał Chrapek, Jakub Kosecki, Mateusz Cholewiak, Damian Gąska, Jakub Łabojko, Kamil Vacek, Mateusz Radecki, Bartosz Boruń, Maciej Buławski.

Napastnicy:

Arkadiusz Piech, Marcin Robak, Daniel Szczepan, Piotr Samiec-Talar.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA