Express-Miejski.pl

Malczyce z dotacją na budowę szatni przy boisku sportowym

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W marcu gmina Malczyce wnioskowała do Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej wsi” o przyznanie dofinansowania na budowę szatni.

Mamy dobrą wiadomość, gminie udało się pozyskać 25 tys. złotych. W ramach projektu planuje się utworzenie nowej szatni na boisku sportowym przy ul. Polnej . Obecna szatnia zostanie usunięta, a w jej miejsce powstanie nowe zaplecze wykonane z nowoczesnego systemu modułowego. Nowa szatnia zostanie również w pełni wyposażona.

- Cieszę się z pozyskanego dofinansowania. Powstanie nowej szatni podwyższy funkcjonalność całego obiektu i umożliwi jego pełne wykorzystanie przez kluby sportowe, młodzież i dzieci – komentuje wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

GM

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Malczyce z dotacją na budowę szatni przy boisku sportowym

  2018-07-06 14:22:49

  gość: ~Z Malczyc

  A Tęcza Kwietno za awans dostała jakąś nagrodę od Wójta? Bo chyba wypadałoby.

 • 2018-07-06 19:54:50

  gość: ~hahaha

  żarty??? nagroda dla nie-swoich? Grot Mazurowice w kategorii ŻACZKI też dostali puchar za 3 miejsce w zawodach piłkarskich w Srodzie Śląskiej i CISZA!!!

 • 2018-07-08 09:08:52

  gość: ~kibic z Malczyc

  ostatnio dodany post

  Kolejna prowizorka, którą dla pokoleń zostawi wójt z Malczyc. Kontenery i TOY TOYe to jego specjalność. A miało być tak pięknie - po europejsku na stadionie przy ul. Polnej, a będą zapleśniałe braki!!!!!!

REKLAMA