POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Znamy zwycięzców III Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich [foto]

Turniej piłkarski w Pichorowicach fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W sobotę 7 lipca na boisku w Pichorowicach jedenaście drużyn rywalizowało o puchar wicestarosty Grzegorza Pierzchalskiego.

W tym roku do wspólnej zabawy zgłosili się: LZS Orzeł Bukówek, Wilki Różana, Gama Ujazd Górny, Coco Jambo Malczyce, OFS Technologie, FC Budziszów, AZS AWF Pawłowice Wielkie, Osiek, Orzeł Pichorowice, Pielaszkowice i Rotec.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i rozegrali mecze w systemie "każdy z każdym". W półfinale znaleźli się Wilki Różana z Orzeł Bukówek (1:0) oraz Rotec i Pawłowice Wielkie (0:4). W małym finale zmierzyli się Rotec z Bukówkiem (3:2). Natomiast finał należał do zespołu Wilki Różana i Pawłowice Wielkie (1:1). O zwycięstwie drużyny z Pawłowic zdecydowały karne.

Dodatkowo organizatorzy przyznali nagrody specjalne dla Najlepszego Zawodnika Jakuba Szatana z Bukówka, dla Najlepszego Strzelca Krystiana Gawora z Malczyc oraz dla Najlepszego Bramkarza Krzysztofa Derechowskiego z Pawłowic Wielkich.

Fundatorem pucharów i nagród dla najlepszych drużyn i zawodników był wicestarosta Grzegorz Pierzchalski.

Dodatkowe wyróżnienie wręczył również radny Wojciech Płaziuk dla drużyny z Pielaszkowic za grę "fair play". Skarbnik Janina Gawlik wręczyła nagrodę dla piłkarzy z Budziszowa, a Michał Grzegorczyn dla Pichorowic.

Po zakończonym turnieju uczestnicy mogli obejrzeć mecze na telebimie. 

anbo

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Znamy zwycięzców III Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich [foto]

  2018-07-10 19:45:28

  gość: ~fryzjer

  To jakies kpiny z czytelnika??? LZS Bukówek , Wilki Różana , Budziszów , Osiek i Pichorowice to drużyny "amatorskie"??? To drużyny grające regularnie w swoich ligach... Amatorskie to takie jakby w nich grali Stachu , Jurek , Wiesiek i Zygmunt z podwórka.

 • 2018-07-11 07:45:45

  gość: ~dobrze sie czujesz

  jakie kpiny? wg. Ciebie Osiek Pichorowice to drużyny zawodowe?..wiem że jesteście zrzeszeni w śmiesznym LZS ale litości...

 • 2018-07-11 15:32:31

  gość: ~Lech

  co za lamusy mnie minusują? łeb se zminusujcie..prawda w oczy kole???..hahhaha

 • 2018-07-11 15:33:34

  gość: ~zaodowiec

  ostatnio dodany post

  a kiedy z Realem gracie??

 • 2018-07-10 20:35:31

  gość: ~Parodia

  Jak widzę starostę i jego zastępcę kolejny raz przy grillu ...
  Tance hulanki ....

 • 2018-07-11 13:55:29

  gość: ~Kto

  Fajna inicjatywa. Pytanie kto zapłacił za imprezę po turnieju, która była dla kilku osób i nic nie miała wspólnego z turniejem...

REKLAMA