Express-Miejski.pl

UKS GOKiS kończy na drugim miejscu turniej PGNiG Summer Superliga w Warszawie

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie drugą ekipą warszawskiego turnieju fot.: UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Rozkręcają się na piasku zawodnicy UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. W rozgrywanym w Warszawie turnieju z cyklu PGNiG Summer Superliga zajęli drugie miejsce.

W warszawskim turnieju mężczyzn wzięło udział sześć zespołów: z Gdańska, Gniezna, Grudziądza, Płocka, Radomia i oczywiście z Kątów Wrocławskich. W sobotę GOKiS pewnie wygrał swoje spotkania i po pierwszym dniu zawodów razem z ekipą BHT Auto Forum Petra Płock zasiadał na pierwszym miejscu. Decydujące starcie pomiędzy oboma zespołami przyniosło kibicom wiele wrażeń. Ostatecznie o wyniku spotkania musiały zadecydować shot-outy, czyli plażowy odpowiednik znanych z parkietów rzutów karnych. Mecz kosztował graczy z Kątów Wrocławskich wiele sił, bo w ani razu nie trafili do bramki rywali i ostatecznie zajęli drugie miejsce w całym turnieju. Adrian Prus z ekipy GOKiSu został uznany najlepszym bramkarzem warszawskiego turnieju.

Wynik ten z pewnością może być powodem do zadowolenia, a zawodnicy z tygodnia na tydzień stają się coraz silniejsi. – Myślę, że Kąty Wrocławskie mogą być dumne, że chłopcy tak świetnie sobie radzą, rywalizując z drużynami, które mają o wiele większe doświadczenie w grze na piasku. Niedawno nasi juniorzy zaskoczyli całą sportową Polskę wspaniałym wynikiem, jakim jest wicemistrzostwo Polski, a teraz seniorzy radzą sobie coraz lepiej. Duże słowa uznania należą się również Dawidowi Niżyńskiemu, który mimo odniesionej kontuzji mocno angażuje się w pracę zespołu – mówi nam kibic zespołu i jeden z sympatyków piłki ręcznej z Kątów Wrocławskich.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA