POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Puma zagra pięć przedsezonowych sparingów

Puma Pietrzykowice wraca do treningów 24 lipca fot.: em

LKS Puma Pietrzykowice, która na co dzień swoje mecze rozgrywa we wrocławskiej B klasie, wraca do treningów 24 lipca. Drużyna rozegra również 5 sparingów.

W minionych rozgrywkach zespół z Pietrzykowic zajął 12. miejsce w rozgrywkach XI grupy wrocławskiej B klasy. Zespół trenera Alana Reszki zgromadził 20 punktów, wygrywając 6 z 26 spotkań. W poniedziałek klub ogłosił, że po letniej przerwie wraca do treningów we wtorek 24 lipca. Pierwsze zajęcia odbędą się o godzinie 19.45. Puma zaplanowała pięć przedsezonowych sparingów, które ma rozegrać pod koniec lipca oraz w sierpniu.

Pełny plan przedsezonowych sparingów:

29 lipca - Zieloni Rakoszyce

5 sierpnia - White Bat Czerńczyce

12 sierpnia - MKS Ślęża Sobótka

15 sierpnia - Orzeł Sadowice

18 sierpnia - STS Sokół Smolec

Godziny oraz miejsca rozegrania spotkań pozostają jeszcze do ustalenia. Ponadto klub informuje, że jest otwarty na nowych graczy. – Nadal poszukujemy zawodników, którzy chcieliby spróbować sił w naszym zespole i wyruszyć na podbój wrocławskiej klasy B. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z trenerem Alanem Reszką pod numerem 881 747 922 – informuje Puma Pietrzykowice za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA