Express-Miejski.pl

Zakopower gwiazdą tegorocznych dożynek w Kątach Wrocławskich

Zakopower gwiazdą dożynek w Kątach Wrocławskich fot.: Zakopower/FB

2 września w Kątach Wrocławskich odbędą się gminne dożynki. Znamy artystów, którzy wystąpią na scenie.

Tego dnia w mieście wystąpi zespół ludowy Lubin, Marcin Kłosowski (muzyka disco polo), zespół Inoros znany z udziału w programie telewizyjnym "Must be the music" oraz gwiazda wieczoru Zakopower.

Oprócz występów organizatorzy zadbali również o liczne atrakcje. Wśród nich będzie m.in. namiot z wystawą grzybów, w którym fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tych roślin i ich zbierania. - Będą walki rycerskie oraz stanowiska piekarni i mennicy. Będzie można zrobić podpłomyki, świece i monety - informują organizatorzy.

W trakcie dożynek uczestnicy będą mieli okazję doić krowy (jednak nie takie prawdziwe) i przejechać się na kucykach. - Będzie z nami Grupa Pomocy Zwierzętom "RATUJ", nie zabraknie również Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Kąckiej, a także ciekawostka dla fanów motoryzacji, czyli ekspozycja starych motocykli i samochodów. To jeszcze nie koniec atrakcji. Na dożynkach będzie Eska Summer City ze strefą chillout i drobnymi konkursami. Dla najmłodszych będą dmuchańce i inne atrakcje. Dla smakoszy przygotowaliśmy stoiska gastronomiczne. W tym roku wśród tych stoisk znajdą się nasi lokalni: Browar Caminus, Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, Pasieka Smolecka oraz Galeria Ruda Mysza (rękodzieło) - opowiadają organizatorzy.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA