POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Rusza przebudowa drogi powiatowej przez Kilianów i Piławę. Będą utrudnienia w ruchu

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

W związku z przebudową czasowo zostaną zamknięte dwie drogi. Wykonawca wyznaczył objazdy.

Przebudowa dotyczy odcinka drogi od zjazdu z autostrady A4 przez miejscowości Kilianów, Piławę. Powiat poinformował o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu, która polega na czasowym zamknięciu drogi z wyznaczeniem objazdów.  

Od 27 lipca do 31 sierpnia zamknięta ma zostać droga relacji Kilianów (skrzyżowanie) do końca miejscowości Piława. Natomiast od 9 września do 30 listopada zamknięty będzie odcinek od zjazdu z autostrady A4 do miejscowości Kilianów (skrzyżowanie). - Inwestor zapewnił nas, że utrudnienia nie dotyczą mieszkańców, autobusów (w tym szkolnych), służb komunalnych, służb porządkowych i ratowniczych - informują pracownicy gminy Kąty Wrocławskie. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ’’Domax”.

Wytyczono objazdy

Aby dojechać do Piławy i Kilianowa wytyczone zostały drogi objazdowe.

Trasa: Kąty Wrocławskie – Kostomłoty – Mietków – Piława

Objazd prowadzi przez: drogę krajową nr A4, węzeł A4 Kąty Wrocławskie – węzeł A4 Kostomłoty – drogę krajową nr 5 w obrębie węzła A4 Kostomłoty – drogę 2075D Kostomłoty – drogę powiatową nr 2075D Mietków do Piławy.

Trasa: Kąty Wrocławskie – Gniechowice –zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych o DMC 5t – Zachowice – Piława

Objazd prowadzi przez: drogę krajową nr A4 odc. węzeł A4 Kąty Wrocławskie – drogę wojewódzką nr 347 Kąty Wrocławskie – drogę wojewódzką nr 346  – drogę krajową nr 35 Gniechowice – drogę 2003D Zachowice do Piławy.

anbo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Rusza przebudowa drogi powiatowej przez Kilianów i Piławę. Będą utrudnienia w ruchu

    2018-10-15 18:24:54

    gość: ~Bozena

    ostatnio dodany post

    Co się dzieje na tej drodze brak znaków drogowych brak oznacz, enia brak sygnizacji podwykonawcy jeżdżą bez oznakowania zatrzymują się gdzie popadnie Przez 3 dni 6 zdarzeń wpadnięcie na nowe nie oznakowane wysepki. My mieszkańcy Kilianowa będziemy wzywać policję a jeżeli to nie pomoże blokować ulicę narazie ostrzegamy byście się obudził i sprawdzili firmy które zatrudnianie. Pozdrawiam

REKLAMA