POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W hicie kolejki Śląsk podejmie Lecha Poznań

W niedzielę 5 sierpnia Śląsk Wrocław zagra z Lechem Poznań fot.: Krystyna Pączkowska

W niedzielę na Stadionie Wrocław w ramach trzeciej kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk zagra z Lechem Poznań. Początek spotkania o godzinie 15.30.

Rywal wrocławskiego klubu rozgrywki rozpoczął od dwóch zwycięstw. Na inauguracje sezonu Lech ograł w Płocku miejscową Wisłę 2:1, a przed tygodniem pokonał u siebie Cracovię 2:0. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego po raz drugi zagrają przed własną publicznością i mają szansę na jedenaste kolejne spotkanie bez porażki na Stadionie Wrocław. – Sposób na nieprzegrywanie u siebie? Bardzo prosty: dobry trening i dobra gra. Częścią naszej pracy jest motywacja i dawanie zespołowi wiary, że stać go na zwycięstwo z każdym przeciwnikiem. Budowanie Twierdzy Wrocław wynika też z ofensywnej gry. Nie kalkulujemy, nie ustawiamy się pod przeciwnika – mówi trener Tadeusz Pawłowski.

Na pewno przyjeżdża do Wrocławia zespół bardzo dobry, wyrównany, posiadają zawodników, którzy indywidualnie mogą rozstrzygnąć o losach meczu. To najlepsza drużyna, z którą do tej pory się spotykamy. Ale uważam, że przy naszej mądrej, dobrej grze, możemy osiągnąć dobry rezultat w meczu z Lechem. Dobry rezultat, czyli zwycięstwo. – dodaje trener.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA