Express-Miejski.pl

Włamanie do szatni piłkarskiego klubu. Wilki Różana okradzione [aktualizacja]

Złodzieje ukradli m.in. oba komplety strojów i 18 piłek fot.: sxc.hu

W czwartek 2 sierpnia doszło do kradzieży sprzętu sportowego z szatni A-klasowego klubu Wilki Różana z gminy Udanin.

Złodzieje ukradli m.in. dwa komplety strojów meczowych, osiemnaście piłek, obuwie sportowe, karimaty, bidon czy getry, które klub wygrał w turnieju organizowanym przez wicestarostę Grzegorza Pierzchalskiego. Ponadto napastnicy zdemolowali budynek szatni, gdyż do środka dostali się, niszcząc okna i zamki w drzwiach. Według wstępnych ustaleń wartość skradzionego sprzętu oscyluje w granicach 5 tysięcy złotych.

– W chwili obecnej nie mamy prawie żadnego sprzętu. Jeśli któryś klub chciałby podzielić się choćby jakimś drobnym sprzętem, będziemy wdzięczni– mówi Martyna Porębska prezes drużyny. Klub z Różanej znalazł się w naprawdę ciężkiej sytuacji, zostając bez sprzętu sportowego na 8 dni przed startem rozgrywek legnickiej A-klasy. Jako pierwszy wsparcie zadeklarował prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który na przekazać Wilkom komplet strojów. Każdy kto wyraża chęć pomocy proszony jest o kontakt.

Aktualizacja

Do włamania doszło wczoraj około godz. 18.20. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej został powiadomiony o kradzieży sprzętu sportowego i strojów o wartości około 4 tys. złotych. - Policjanci na miejscu wykonali oględziny  oraz przyjęli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia - informuje st. asp. Marta Stefanowska z KPP w Środzie Śląskiej.

pharom

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Włamanie do szatni piłkarskiego klubu. Wilki Różana okradzione [aktualizacja]

  2018-08-03 16:37:21

  gość: ~Pesymista

  Jak zwykle umorza ci ze sredzkiej CBS wobec niewykrycia sprawcy. Szkoda papierologii

 • 2018-08-03 21:46:12

  gość: ~Synek

  Druzyne pilkarska okrasc to naprawde trzeba byc niezlym deklem. Chlopaki robia cos co lubia przykladaja sie, korzysci zadnej nie maja tylko satysfakcja z wynikow . Zal mi takich bezmozgow jak ci zlodzieje.

 • 2018-08-05 10:22:16

  gość: ~Klechito

  A może taką mają pasję? Że okradają tylko drużyny piłkarskie?

 • 2018-08-05 11:00:38

  gość: ~Weź

  @~Klechito
  Człowieku nie pisz nic

 • 2018-08-05 20:11:43

  gość: ~Weź

  ostatnio dodany post

  Człowieku idź się wyspowiadać.

REKLAMA