POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Gorzowskie zwycięstwo Jaguars. Czas na futbolowe święto w Kątach Wrocławskich

Jaguars ponownie pewnie pokonali rywali z Gorzowa Wielkopolskiego fot.: Paweł Harom - em24.pl

W niedzielę 5 sierpnia Jaguars Kąty Wrocławskie wybrali się na mecz do Gorzowa Wielkopolskiego. Zawodnicy pewnie pokonali Grizzlies, potwierdzając dominację w grupie.

Gospodarze liczyli na rewanż po wysokiej porażce w pierwszym starciu tych drużyn w Kątach Wrocławskich. Goście z Kątów Wrocławskich, którzy mają na koncie komplet zwycięstw, nie pozostawili gorzowianom żadnych złudzeń, punktując od samego początku spotkania. Jaguars bardzo szybko wyszli na prowadzenie po skutecznym 20-jardowym podaniu Aleksandra Dądy i przyłożeniu Adriana Chomy. Za jeden punkt podwyższył Mariusz Chwastyk i już w początkowej fazie meczu było 7:0 dla gości. Chwilę później kolejne punkty dla Jaguars zdobył w akcji biegowej rozgrywający Aleksander Dąda, który po raz kolejny zagrał dobre zawody, mimo iż do wyjściowego składu wskoczył na początku sezonu z uwagi na kontuzję Piotra Konopczaka. Początek drugiej kwarty i ponownie przyłożenie Dądy po akcji biegowej. W trzeciej odsłonie gry touchdown po akcji rzutowej zdobył Kamil Grabowski, a w ostatniej kwarcie ponownie zapunktował rozgrywający drużyny z Kątów Wrocławskich. Wynik zamknął udanym podwyższeniem za dwa oczka Stanisław Werstler.

Grizzlies Gorzów Wielkopolski – Jaguars Kąty Wrocławskie 0:41

Zawodnicy Jaguars mogą skupić się już na ostatnim meczu fazy grupowej, w którym już w sobotę 11 sierpnia zagrają na własnym terenie z Cougars Szczecin. Ekipa z Kątów Wrocławskich, po wygraniu dotychczasowych spotkań jest o krok od półfinału Ligi Rozwojowej LFA9.

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA